Pošalji prijatelju

Knjigovođa - Stručnjak za SAP (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Poslodavac: Oglas za klijenta

Opis posla

Jedna od vodećih kompanija u području obnovljivih izvora traži djelatnika za sljedeću poziciju:

Knjigovođa - Stručnjak za SAP (m/ž).

Opis posla:
- nadzor i koordinacija rada eksternog knjigovodstva u inozemstvu
- provjera knjiženja ulaznih, izlaznih računa i bankovnih izvoda
- usklađivanje s kupcima i dobavljačima
- knjiženje blagajne, obračun putnih naloga, priprema PDV i statističkih izvještaja
- sudjelovanje u aktivnostima prilikom revizije financijskih izvještaja

Uvjeti

- samostalnost u radu
- minimalno 5+ godina iskustva na sličnoj poziciji
- SSS ili VŠS ekonomskog smjera
- izvrsno znanje engleskog u govoru i pismu (min. B2)
- visoka razina poznavanja SAP sustava
- MS Office – naglasak na Excelu
- sistematičnost, preciznost i analitičke vještine
- etičnost i odgovornost

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vještine:

MS Office, Samostalnost, Odgovornost

Što nudimo

- stimulativni uvjeti
- kontinuirana edukacija
- rad u međunarodnom okruženju
- mobitel, laptop

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.