Pošalji prijatelju

Monter građevinskih skela (m/ž)

Danska

Rok prijave:

  • AA EURO CROATIA društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
  • Adresa: Savska cesta 32/IX, 10000 Zagreb

AA Euro Croatia dio je međunarodne grupacije AA Euro Group Ltd koja je osnovana 2005. godine u Irskoj. Specijalizirani smo za zapošljavanje u području građevine, inženjeringa, proizvodnje i financija. Zapošljavamo kako u Irskoj tako i u ostalim dijelovima Europe.

Opis posla

Za našeg klijenta, jednog od vodećih izvođača usluga tehničke izolacije na području Skandinavije, tražimo više kandidata za radno mjesto:

Monter građevinskih skela (m/ž).

Ključni zadatci:
- postavljanje i osiguravanje gradilišta
- montaža i demontaža građevinskih skela
- montaža odgovarajućih prilaza sukladno propisima za sprečavanje nezgode
- održavanje visoke razine sigurnosti na radu i standarda rada

Uvjeti

- obvezno iskustvo na istim poslovima
- odgovornost i fleksibilnost na radnom mjestu
- dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Što nudimo

- danska prijava i socijalno osiguranje
- posao na neodređeno
- mogućnost prekovremenog rada
- mogućnost rotacija
- mogućnost korištenja službenog vozila
- početna satnica €20.83 bruto
- za kandidate koji posjeduju certifikate priznate od nadležnog tijela u Danskoj, početna satnica €28.62 bruto
- poslodavac asistira pri pronalasku smještaja, a trošak smještaja snosi radnik

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.