Pošalji prijatelju

Prodajni predstavnik (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

Renomirana smo tvrtka, zastupnik nekoliko vodećih kompanija iz drvne branše u trgovini I proizvodnji. Razvijamo poslovanje diljem Hrvatske, zapošljavamo nove snage za daljnji rast poslovanja. Kao i prethodnih godina povećavamo broj zaposlenih.

Opis posla

- unapređenje poslovanja s postojećim, te pronalaženje novih kupaca
- praćenje i analiza tržišnih trendova i konkurencije
- svakodnevno kontaktiranje s poslovnim partnerima
- prodaja proizvoda iz asortimana poduzeća
- analiza prodajnih aktivnosti kupaca i ostvarenih poslovnih rezultata
- izrada ponuda
- promocija novog asortimana

Mjesto rada: Rijeka - područje Primorsko Goranske županije (terenski rad).

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS ekonomskog ili tehničkog smjera
- obavezno aktivno znanje engleskog jezika, poznavanje Windows Office paketa i Interneta
- izvrsne organizacijske, analitičke i komunikacijske sposobnosti, te samostalnost u izvođenju zadataka
- vozačka dozvola B kategorije
- znanje tehničkih karakteristika proizvoda iz asortimana

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke (ekonomski ili tehnički smjer)

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Internet, MS Office

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.