Pošalji prijatelju

Specijalist za radijske mreže (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Odašiljači i veze d.o.o. za prijenos i odašiljanje radijskih i televizijskih programa za račun drugih
  • Adresa: Ulica grada Vukovara 269/d, Zagreb
  • Web: http://www.oiv.hr

Mi smo OIV - Digitalni signali i mreže, glavni pružatelj nacionalne strateške komunikacijske infrastrukture koja korisnicima nudi pouzdane digitalne mreže i platforme za odašiljanje i prijenos signala, distribuciju sadržaja te prijenos podataka kroz svjetlovodnu internetsku mrežu za mission-critical usluge.

Opis posla

- planiranje i projektiranje radijskih mreža s naglaskom na IoT
- kontinuirano praćenje primjene IoT tehnologije
- sudjelovanje u terenskim mjerenjima radijskih signala i samostalna izrada mjernih izvješća
- izrada tehničkog dijela dokumentacije o nabavi za nabavu roba i usluga
- sudjelovanje u izradi tehničkog dijela nabavnih i prodajnih ugovora i pripremi troškovne analize
- odgovornost za ispunjenje vremenskog plana realizacije određenog posla

Uvjeti

- iskustvo s Internet of things (IoT) mrežama i/ili senzorima
- poznavanje rada radio komunikacijskih sustava
- poznavanje zakonske regulative iz područja elektroničkih komunikacija
- pouzdanost, proaktivnost i odgovoran pristup poslu
- sklonost timskom radu i sposobnost za jasno pismeno i usmeno sporazumijevanje
- spremnost na stalno usavršavanje

Stručna sprema:

Viša stručna sprema (tehnički smjer), Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

MS Office, MS Visio, MS Teams

Što nudimo

- redovna, sigurna i iznadprosječna primanja
- mogućnost usavršavanja i napredovanja

Postupak prijave na oglas:

Prilikom prijave potrebno je priložiti životopis, presliku diplome, potvrdu/sken o dosadašnjem radnom stažu (elektronički zapis o radnopravnom statusu – HZMO).

Selekcijski postupak čine: predselekcijski upitnik (ovisno o broju prijava), stručno testiranje, psihologijsko testiranje i selekcijski razgovori.

Kandidati koji ostvaruju pravo na prednost pri zapošljavanju po posebnom zakonu dužni su obavezno to navesti u obrascu prijave i priložiti dokaze o priznatom statusu u skladu s propisom na temelju kojega to pravo ostvaruju.

Nepotpune prijave na natječaj neće se razmatrati.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.