Pošalji prijatelju

Vozač - dostavljač (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Tehnoinvest Zagreb d.o.o.
  • Adresa: Hrastovička 70, 10250 Zagreb

Opis posla

Poduzeće TEHNOINVEST ZAGREB d.o.o. ekskluzivni distributer profesionalnih sustava pranja njemačkog proizvođača Winterhalter Gastronom traži osobu za rad na radnom mjestu:

Vozač - dostavljač (m/ž).

Opis posla:
- obavljanje prijevoza prema dogovorenom rasporedu
- sudjelovanje u utovaru i/ili istovaru robe
- odgovornost za ispravnost i neoštećenost dostavljene robe
- praćenje odgovarajućih propisa o sigurnosti prometa na cestama i drugih propisa
- vođenje brige o ispravnosti motornog vozila
- pomoćni poslovi u skladištu

Uvjeti

- minimalno SSS smjera
- vozačka dozvola B kategorije
- obavezno iskustvo na istom ili sličnom radnom mjestu (vožnja osobnih i/ili gospodarskih vozila)
- izražene komunikacijske sposobnosti
- samostalnost i inicijativa
- savjesnost i pouzdanost
- vještine nošenja sa stresnim situacijama
- fleksibilnost i snalažljivost
- poželjno - položen tečaj osposobljavanja za rukovanje viličarom

Ukoliko ste zainteresirani i prepoznajete se u traženim uvjetima, pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- kvalitetne uvjete rada
- stimulativna primanja
- dodatne edukacije
- rad u dinamičnom okruženju

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.