Pošalji prijatelju

Predavač njemačkog / engleskog jezika (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • West End centar stranih jezika (Širite horizonte d.o.o.)
  • Adresa: JERONIMA KAVANJINA 24, 10000 ZAGREB
  • Web: http://www.westend.hr

West End centar stranih jezika širi svoj tim uslijed većeg opsega poslovanja. Cijenimo kvalitetne i dugoročne suradnike.

Opis posla

Predavač njemačkog / engleskog (m/ž) za vođenje grupa i držanje nastave odraslim polaznicima radnim danima na lokaciji klijenta, škole u učioni i/ili online.

Uvjeti

Komunikativnost, entuzijazam, meke vještine i odgovornost.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point

Što nudimo

Poticajna okolina, profesionalni rast, dinamičan posao, sustav mentorstva itd.

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Honorarno, Studentski ugovor

Rad od kuće:

Povremeno

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Obrazovanje i znanost iznosi 5.262,05 kuna.