Pošalji prijatelju

CSA inženjer u proizvodnji i izgradnji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

Vertiv traži inženjera za izvedbu modularnih data centara. Ako si timski igrač, imaš želju iskusiti i povremeni terenski rad u inzemstvu, ovo je oglas za tebe.

Inženjer CSA (construction/structural/architectural) – Odgovoran za izvedbu modularnih podatkovnih centara u skladu s najvišim standardima i zahtjevima te sekundarnih konstrukcija u sklopu projekata. Suradnja s ostalim disciplinama: arhitektura, građevinarstvo, elektrotehnika. Naglasak na izradu nacrta, troškovnika, ispitnih procedura, instalacijskih priručnika.

Osnovna zaduženja:
- suradnja sa projektnim timom u izradi CD (construction documentation) seta
- izrada podnesaka (submittala) prema krajnjem kupcu
- izrada troškovnika izvođenja radova (opremanje modula u tvornici u Rugvici)
- projektiranje i naručivanje sekundarnih konstrukcija (nosači, platforme, podstalci, krovni elementi…)
- naručivanje instalacijskog materijala
- izrada izvedbene dokumentacije na temelju projektne dokumentacije
- inženjerski nadzor proizvođača čeličnih konstrukcija
- inženjerski nadzor i podrška prilikom opremanja modula u tvornici (Rugvica)
- inženjerska podrška podizvođačima radova
- suradnja sa kontrolom kvalitete u tvornici (Rugvica)
- izrada dokumentacije izvedenog stanja
- izrada testnih procedura (FAT) za cijeli objekt
- sudjelovanje i suradnja sa testnim timom prilikom FAT-a u tvornici (Rugvici)
- izrada instalacijskih priručnika za montažu opreme na gradilištu u inozemstvu
- inženjerska podrška construction timu u inozemstvu

Uvjeti

- prvostupnik ili magistar strojarstva (prednost: konstrukcijski smjer, ali smjer nije uvjet)
- volja za rad i učenje
- aktivni korisnik MS Office paketa
- software: Inventor/Solidworks/Catia, poznavnaje osnova FEM analize, poželjno: Revit
- aktivno poznavanje engleskog jezika
- dostupnost za putovanja

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vještine:

Catia V5, Finite Element Method (FEM), MS Office, SOLID

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.