Pošalji prijatelju

Radnik na izgradnji telekomunikacijske infrastrukture (m/ž)

Irska

Rok prijave:

  • Adecco Hrvatska d.o.o.

Za našeg klijenta, vodećeg pružatelja usluga u sektoru telekomunikacija, prometne infrastrukture i energetike u Irskoj i Velikoj Britaniji, tražimo osobe na poziciji:

Radnik na izgradnji telekomunikacijske infrastrukture (m/ž) - Irska

OPIS POSLA:

  • Instaliranje novih kanala, komora, ormara i pripadajuće opreme
  • Po potrebi instaliranje novih kabela
  • Čitanje i razumijevanje dijagrama kanala
  • Ispunjavanje odgovarajuće dokumentacije
  • Obavljanje ostalih poslova po nalogu nadređene osobe

UVJETI:

  • Želja za preseljenjem i radom u Irskoj
  • Posjedovanje BE, C1E ili CE kategorije
  • Iskustvo u iskopima u blizini drugih podzemnih mreža - poželjno
  • Iskustvo u završnoj rekonstrukciji betona i asfalta - poželjno
  • On-site iskustvo unutar telekomunikacijske/komunalne industrije - poželjno
  • Spremnost za rad na otvorenom
  • Znanje engleskog jezika na dobroj razini
  • Računalna pismenost i sposobnost korištenja tableta

NUDIMO:

  • Svakodnevnu podršku od prijave na oglas pa sve do prvog radnog dana u Irskoj + odgovore na sva pitanja koja Vas zanimaju
  • Radno vrijeme od ponedjeljka do petka + 1 radna subota u mjesecu
  • Osiguran smještaj
  • Ugovor na neodređeno vrijeme
  • Financije:
    • Tjedna isplata plaće
    • Plaća od cca 6.000€ mjesečno bruto (cca 4.000€ neto)
    • Dobivanje bonusa na temelju produktivnosti obavljenog posla
  • Tvrtka osigurava vozilo, alate, strojeve, uniforme, zaštitnu opremu i sl.
  • Osigurana potpuna sigurnosna obuka + pohađanje različitih tečajeva potrebnih za posao

Ukoliko ste se prepoznali u gore traženom profilu i želite razvijati svoju karijeru u poticajnoj i profesionalnoj radnoj okolini pošaljite nam svoj životopis najkasnije do 27.05.2022. godine putem linka za prijavu.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.