Pošalji prijatelju

Cjevar (m/ž)

Kopenhagen (Danska)

Rok prijave:

  • AA EURO CROATIA društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
  • Adresa: Savska cesta 32/IX, 10000 Zagreb

AA Euro Croatia dio je međunarodne grupacije AA Euro Group Ltd koja je osnovana 2005. godine u Irskoj. Specijalizirani smo za zapošljavanje u području građevine, inženjeringa, proizvodnje i financija. Zapošljavamo kako u Irskoj tako i u ostalim dijelovima Europe.

Opis posla

Tražimo više cjevara za rad na multimilijunskom farmaceutskom projektu u blizini Kopenhagena u Danskoj.

Ključni zadaci:
- polaganje cijevi (čelik, inox) u skladu sa zadanim standardima, nacrtima i specifikacijama
- savijanje i sastavljanje cijevi
- ispitivanje tlaka i identifikacija kvara
- ugradnja protupožarnih sustava, spremnika za vodu, sustava grijanja, sanitarnih i ventilacijskih sustava, cjevovoda za toplu vodu i paru
- čitanje i razumijevanje izometrijskih nacrta
- izrada i ugradnja nosača cijevi
- pridržavanje sigurnosnih odredbi i zaštite na radu

Uvjeti

- relevantna razina kvalifikacija
- prethodno radno iskustvo na poziciji cjevara
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- sposobnost čitanja i razumijevanja izometrijskih nacrta
- poslodavac može ponuditi zaposlenje samo kandidatima s državljanstvom zemlje EU

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Što nudimo

- danski ugovor
- projektni angažman (ugovor na 12 mjeseci s probnim rokom od mjesec dana)
- rad na rotacije
- svaka 4 tjedna produženi vikend
- satnica 26.00 € bruto
- supervizor 35.00 € bruto
- besplatan smještaj
- osiguran kombi za transport do/od gradilišta

Zainteresirani kandidati mogu se prijaviti slanjem životopisa putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.