Pošalji prijatelju

Diplomirani inženjer građevine (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

GIK GRUPA već više od 25 godina bavi se investicijama i izgradnjom stambenih i poslovnih objekata visoke kvalitete. Naša najveća vrijednost je kvalitetan tim jer bez timskog rada to ne bi bilo moguće. Postanite dio našeg tima!

Opis posla

- operativno vođenje gradilišta u ime investitora
- čitanje i priprema nacrta
- izrada detalja
- kontrola obračuna kooperanata
- komunikacija sa sudionicima u gradnji
- izrada i praćenje dinamičkog plana

Uvjeti

- VSS, dplomirani inženjer, poželjan upis u komoru
- poznavanje rada na računalu (MS Office, AutoCAD, MS Project i sl.)
- snalažljivost, odgovornost, kreativnost, komunikativnost, čvrsti stav, pedantnost, marljivost

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

0-1

Jezici:

Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, AutoCAD, MS Office, MS Project

Što nudimo

- uredna i redovita primanja (puna prijava)
- službeni telefon
- službeno vozilo
- stimulacije za dobar rad
- rad od ponedjeljka do petka

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 7.817,71 kuna (1013,85 EUR).