Pošalji prijatelju

Samostalni knjigovođa (m/ž)

Lopud

Rok prijave:

Happy to be with you!
LAFODIA HOTEL & RESORT je potpuno renovirani hotel sa 4 zvjezdice, smješten na samom jugu Hrvatske, u blizini Dubrovnika, na otoku Lopudu.

Naša vizija je postići visoki nivo usluge koju pružamo našim gostima, podrazumijevajući da su naši zaposlenici ključni faktor uspjeha koji određuje kvalitetu usluge.

Ako želite podijeliti ovo predivno iskustvo sa nama i spremni ste prilagoditi se radu na otoku, dostizati nove ciljeve i poboljšati svoje profesionalno iskustvo, pridružite nam se i postanite dio našeg mladog i modernog tima.

Ako ste sposobni, fleksibilni, pouzdani i precizni u onome što radite te volite rad u timu, pridružite nam se na sljedećoj poziciji:

Opis posla:

  • provjera i knjiženje ulaznih / izlaznih računa, dokumenata za obračun te izvoda
  • unos naloga za plaćanje (domaća i ino plaćanja)
  • izrada prijedloga kompenzacija i knjiženje istih
  • poštivanje zakonskih rokova za izradu i predaju obrazaca radi izvještavanja prema državnim tijelima
  • salda-konti (usklađivanje kupaca i dobavljača); kontrola i slanje IOS-a
  • kontrola i knjizenje robno-materijalnih dokumenata
  • suradnja s poreznom i financijskim institucijama
  • rad na mjesečnoj uskladi transakcija između povezanih društava
  • obavljanje računovodstveno–knjigovodstvenih poslova u skladu sa računovodstvenim standardima, hrvatskim zakonima i propisima

Uvjeti:

  • SSS/VŠS/VSS
  • 2 godine iskustva na istim poslovima (poželjno u hotelu)
  • Engleski jezik
  • Poznavanje programa Navision je prednost
  • Odlično poznavanje MS Office-a (Word, Excel)
  • Posjedovanje dobrih komunikacijskih i organizacijskih vještina

Prijavite se putem linka za prijavu najkasnije do 18.05.2022.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.