Pošalji prijatelju

Radnik na stroju (m/ž)

Kraljevica

Rok prijave:

  • NEOGRAF društvo s ograničenom odgovornošću za grafičke usluge
  • Adresa: Žlibina 4, 51262 Kraljevica
  • Web: http://www.neograf.hr

Neograf d.o.o. (www.neograf.hr) je jedan od vodećih regionalnih proizvođača sekundarne kartonske i papirne ambalaže s fokusom na opskrbu farmaceutske industrije. Nastao je na temeljima „Knjigovežnice Boras“, malog obiteljskog poduzeća za uvez knjiga osnovanog davne 1924. godine u Rijeci. Usprkos skromnim počecima, danas je Neograf prepoznat kao kvalitetan i pouzdan proizvođač ambalaže na EU tržištu.

Cilj nam je postati prvi izbor među dobavljačima sekundarne farmaceutske ambalaže na SE EU tržištu i to kroz konstantno ulaganje u kvalitetu procesa i razvoj kompetencija naših djelatnika.

Ukoliko posjedujete talent i motivaciju da nam pomognete uspjeti, bit ćemo predani ulagati u Vas i pomoći Vam dostići Vaš puni potencijal.

Opis posla

Tražimo radnike za rad na strojevima u proizvodnji tiskane ambalaže: operateri offset tiska, pomoćni operateri offset tiska, operateri štance, operateri ljepilice, operateri stroja za savijanje uputa, operateri brzorezača.

Osnovne odgovornosti:
- priprema stroja i izrada proizvoda ili poluproizvoda prema specifikaciji i radnim uputama
- procesna kontrola sukladnosti proizvoda koji se izrađuje u skladu sa specifikacijom
- praćenje procesa rada, pravovremeno i savjesno vođenje svih procesnih kontrola
- redovito održavanje i čišćenje stroja prema radnoj uputi i provođenje manjih popravaka
- vođenje zapisa o održavanju, popravcima i kvarovima
- raščišćavanje linije prema radnoj uputi
- upravljanje škartom i sprečavanje slučajnog povrata u proizvodni proces, odlaganje škarta
- upravljanje otpadom (ostaci papira i kartona, plastični otpad, boje, lakovi, ljepilo) i odlaganje u skladu s politikom očuvanja okoliša
- pravovremeno prijavljivanje odstupanja i nesukladnosti odgovornim djelatnicima

Uvjeti

- SSS
- radno mjesto zahtjeva neprestano stajanje, saginjanje i povremeno podizanje tereta mase u skladu sa zakonskim propisima
- prednost radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima u industrijskom okruženju
- spremnost na kontinuirano usavršavanje i orijentiranost ka timskom radu
- fleksibilnost i komunikativnost
- pedantan i precizan pristup poslu
- inicijativa, kreativnost i spremnost na timski rad
- spremnost na učenje i upoznavanje operativnih procesa
- samostalnost i odgovornost
- ispravan i oštar vid, dobro raspoznavanje boja i detalja
- dobra sposobnost komunikacije sa nadređenima i suradnicima
- poznavanje rada na PC-u
- osnovno vladanje engleskim jezikom

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Internet

Što nudimo

- rad u 3 smjene na tjednoj izmjeni
- rad u ugodnom i profesionalnom okruženju
- radni odnos na određeno vrijeme uz probni rok i mogućnost zaposlenja na neodređeno
- plaćeni prekovremeni rad po povećanoj satnici
- plaćeni noćni rad po povećanoj satnici
- plaćeni prijevoz

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.