Pošalji prijatelju

Tehničar - radnik na održavanju (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

SES Hrvatska d.o.o. hrvatska je tvrtka-kćer austrijske tvrtke SES - Spar European Shopping Centers GmbH - unutar grupe SPAR Austrija – priznate i uspješne tvrtke na području razvoja, gradnje i upravljanja trgovačkim centrima u Austriji, Sloveniji, Italiji, Hrvatskoj, Madžarskoj i Češkoj. Pod upravom tvrtke trenutno se nalazi 30 trgovačkih centara, a pod hrvatskim okriljem trgovački centar King Cross Jankomir.

Opis posla

Što uključuju tvoji radni zadaci?
- osiguravanje uvjeta za nesmetan rad trgovačkog centra kako u tehničkom, prometno-tehničkom i sigurnosnom smislu tako i u pogledu čistoće
- osiguravanje održavanja i servisiranja sve opreme, naprava (tehničkih sustava) i same zgrade
- suradnja u rješavanju tehničkih i tehnoloških smetnji i zastoja
- odgovornost za sva radna sredstva trgovačkog centra koja su značajna u tehničkom pogledu
- vođenje evidencija iz tehničkog područja (zakonske, koncernske)
- kontaktiranje sa najamoprimcima lokala u tehničko relevantnim temama

Uvjeti

Što je potrebno kako bismo odabrali upravo tebe?
- srednja stručna sprema (elektro) tehničkog smjera
- najmanje dvije godine radnog iskustva na području održavanja većih (kompleksnijih) objekata
- volja za radom, poštenje i motiviranost za učenje novih stvari
- poznavanje područja elektrotehnike te strojarskih i vodovodnih instalacija
- poznavanje osnova MS Office - Word, Excel, Outlook
- usmjerenost na timski rad i fleksibilnost
- visoka razina samoinicijativnosti
- preciznost, učinkovitost i ažurnost u poslu
- vozačka dozvola B kategorije (aktivni vozač)

Što ti donosi prednost u odnosu na druge kandidate?
- radno iskustvo unutar sektora upravljanje nekretninama
- iskustvo sa održavanjem strojeva i opreme
- osnovno poznavanje funkcioniranja CNS sistema
- poznavanje njemačkog ili engleskog jezika

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- radni odnos na određeno vrijeme godinu dana s probnim radom, uz mogućnost zaposlenja na neodređeno vrijeme,
- uvođenje u rad sa iskusnim mentorom
- zanimljivo, raznoliko i izazovno radno okružje
- stabilna i redovita primanja
- evidenciju radnog vremena
- samostalnost u radu
- rad u dinamičnom i poticajnom timu s međunarodnim iskustvom

Tvoj životopis i motivacijsko pismo očekujemo putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.