Elektrotehnički inženjer (MEP coordinator - electrical) (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

Elektrotehnički inženjer (MEP coordinator – electrical) je zadužen za implementaciju i realizaciju elektrotehničkog dijela projekta, ali i za pripremnu te savjetodavnu ulogu u ranijim fazama projekta.

Odgovornosti:
- ponudbeni procesi
- tehnička i savjetodavna podrška pre-sales team-u
- tehnička priprema projekta
- analiza izvedivosti projekata
- izrada method of statement-a
- sudjelovanje u tenderskom procesu
- tehnička analiza tenderske dokumentacije
- sudjelovanje u procesu projektiranja
- izrada troškovnika
- sudjelovanje u definiranju procesa kontrole kvalitete
- definiranje scope-a podizvođača
- realizacija projekta
- kontrola I vođenje izvođača na gradilištu
- vođenje gradilišne dokumentacije
- sudjelovanje u procesima kontrole kvalitete (QA/QC)
- sudjelovanje u procesnom ispitivanju (commissioning)
- vođenje dijela radova na gradilištu
- nadzor nad izvođačima
- pregled i odobravnje faktura
- naručivanje te tehničko odobrenje materijala za potrebe projekata
- porvođenje mjera zaštite na radu

Uvjeti

- VŠS/VSS - elektrotehnika
- potrebne godine iskustva: min. 5
- jezici: engleski (napredno), poželjno osnovno znanje još jednog stranog jezika
- vozačka dozvola: B
- vještine: MS Office, MS Project, Outlook, Internet, AutoCAD
- spremnost na višetjedna putovanja

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Outlook, Internet, AutoCAD, MS Office, MS Project

Što nudimo

- stalni radni odnos (sa probnim rokom 6 mjeseci)
- edukacije
- rad na zanimljivim internacionalnim projektima
- benificije i motiviranje zaposlenika
- mobitel, računalo, automobil ovisno o projektu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.