Pošalji prijatelju

Tehnički crtač / suradnik u izgradnji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

O nama:

Elektro Imber d.o.o. sa sjedištem u Zagrebu osnovana je 2006. godine i od tada izrasta u jednu od vodećih tvrtki za izgradnju optičkih mreža u Hrvatskoj.

Mi smo mlada, dinamična, inovativna kompanija. Zbog proširenja posla tražimo kandidate koji će postati dio našeg tima.

Opis posla:

Traži se tehnički crtač / suradnik u uredu zadužen za obavljanje poslova tehničkog crtanja i pripremu tehničke dokumentacije za izgradnju svjetlovodne distribucijske mreže.

Uvjeti:

  • napredno poznavanje rada u 2D okruženju AutoCAD-a i sl.

Nudimo:

  • poticajna i ugodna radna sredina
  • mogućnost stjecanja početnog radnog iskustva
  • stimulativna primanja
  • mogućnost dodatne edukacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.