Pošalji prijatelju

Referent nabave (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

O nama:

Elektro Imber d.o.o. sa sjedištem u Zagrebu osnovana je 2006. godine i od tada izrasta u jednu od vodećih tvrtki za izgradnju optičkih mreža u Hrvatskoj.

Mi smo mlada, dinamična, inovativna kompanija. Zbog proširenja posla tražimo kandidate koji će postati dio našeg tima.

Opis posla:

  • nabava i prodaja robe
  • komunikacija sa dobavljačima i kupcima, uključujući pregovaranje, evaluaciju ponuda, pripremu ugovora
  • izrada kalkulacija i narudžbenica i ostale prateće dokumentacije
  • kontinuirano istraživanje tržišta nabave
  • definiranje optimalnih količina zaliha i upravljanje istima
  • predlaganje optimalnih rješenja u nabavljanju roba i usluga
  • koordinacija dobavljača i špeditera u transportu robe
  • obavijest o dolascima robe
  • rješavanje reklamacija
  • izrada izvještaja o dobavljačima, proizvodima (naručeno po dobavljaču, proizvodi po dobavljaču...)
  • obavljanje i drugih poslova po nalogu nadređenih

Uvjeti:

  • SSS, VŠS ili VSS, ekonomija
  • prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • odgovornost i sistematičnost u procesu optimizacije i kontrole rezultata procesa nabave
  • izražena analitičnost, sposobnost logičnog zaključivanja i preciznost u radu
  • razvijene pregovaračke vještine
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu (česti kontakti s inozemnim i domaćim dobavljačima)
  • napredno korištenje standardnog MS Office paketa (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • sklonost timskom radu i inicijativnost
  • aktivna vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • dinamičan posao s velikim raznolikostima koje ostavljaju ogroman prostor za učenje i stručno usavršavanje

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.