Pošalji prijatelju

Suradnik u postprodajnoj podršci (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Schwarzmüller Croatia d.o.o. je dio Schwarzmüller Grupe – jedne od najvećih europskih proizvođača priključnih vozila za kamione. Sa svojih 150 godina postojanja i iskustva grupa je pozicionirana kao premium proizvođač u branši.

U okviru grupe od 2020. godine posluje i proizvođač kontejnerskih prikolica Hüffermann čime je upotpunjena široka paleta priključnih vozila. Uspjeh naše internacionalne organizacije čini preko 2150 radnika u 21 europskoj zemlji.

Opis posla

Odgovornosti:
- utovar, istovar i pretovar robe
- kontrola naloga i dostavnica
- slaganje i skladištenje robe
- zapremanje, čuvanje i izdavanje robe
- upravljanje viličarom
- vođenje skladišne dokumentacije i evidencije
- održavanje urednosti skladišnog prostora
- izrada certifikata
- priprema vozila za isporuku i sama isporuka
- sudjelovanje u godišnjoj inventuri

Uvjeti

- minimum SSS - prednost metalna ili automehaničarska struka
- spremnost na fizički rad
- spremnost na prekovremeni rad
- fleksibilnost i sklonost timskom radu
- osnovno poznavanje rada na računalu i spremnost za usavršavanje
- prednost posjedovanje uvjerenja o osposobljenosti za poslove rukovatelja viličarom
- prednost poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu
- poželjno radno iskustvo u prodaji rezervnih dijelova ili servisiranja u sektoru kamiona i prikolica

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 1 640 7685

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik

Jezici:

Njemački (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- proces uhodavanja u posao
- rad u jednoj smjeni ponedjeljak - petak 08:00 - 16:00 h
- poticajno radno okruženje
- rad u financijski stabilnom poduzeću
- ugodnu radnu atmosferu
- stabilnu osnovnu plaću
- mogućnost dodatne zarade u skladu s ostvarenim ciljevima
- mobilni telefon

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.