Pošalji prijatelju

Portir (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • ANAMARIJA-COMPANY, društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i trgovinu
  • Adresa: Prelčeva 46, 10360 Sesvete
  • Web: http://www.anamarija.hr

Tvrtka Anamarija Company započela je sa radom još 1991. godine, započevši putanju kao mala obiteljska pržionica, i razvivši se u respektabilnu tvrtku čiji su proizvodi gotovo na svim policama u Hrvatskoj i regiji.

Kao jedan od vodećih proizvođača kave i napitaka na bazi kave, ulažemo neprestan trud i sredstva u proširenje asortimana, razvoj prodajno-distribucijske mreže i prepoznatljivost branda.

Opis posla

- vođenje evidencije ulaza/izlaza zaposlenika
- vođenje evidencije ulaza/izlaza stranaka
- briga oko uređenosti objekta (košnja trave, čišćenje oko zgrade uprave i proizvodnje)
- osiguravanje parkirališta
- nadzor i čuvanje zgrade uprave i proizvodnje
- briga oko čistoće vozila uprave

Uvjeti

- dinamičnost
- timski rad
- proaktivnost
- pouzdanost

Stručna sprema:

Nekvalificirani

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- rad u dvije smjene ( 12-24, 12-48 ), rad nedjeljom i praznicima

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Ostalo

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ostalo iznosi 3.142,76 kuna.