Pošalji prijatelju

Elektroničar (m/ž)

Velika Gorica

Rok prijave:

  • HAVAS - Zemaljske usluge d.o.o.
  • Adresa: Ulica Rudolfa Fizira 1, 10410 Velika Gorica

Opis posla

- rad i održavanje elektroničke opreme i uređaja
- rad i održavanje opreme i uređaja automatike
- vođenje evidencije i dokumentacije o intervencijama na uređajima
- sudjelovanje u instaliranju i puštanju u rad nove opreme
- predlaganje i provođenje poboljšanja i unapređenja na elektroničkim uređajima
- pregled i popravak, tekuće održavanje elektroinstalacija na vozilima i specijalne aerodromske opreme
- izradu dijelova električne instalacije i popravak složenih elektroničkih sklopova u specijalnih aerodromskim vozilima
- adaptaciju električnih uređaja i elektroničkih sklopova na vozilima i agregatima
- ispitivanje i kontrola rada opreme s izradom ispitnih protokola
- izrada plana izvođenja planiranih zadataka održavanja te plana zahvata investicijskog održavanja elektronike na vozilima i specijalnoj aerodromskoj opremi
- kontrola rada vanjskih servisera u području svog djelokruga rada

Uvjeti

- završeno minimalno srednjoškolsko obrazovanje
- najmanje šest mjeseci radnog iskustva
- poznavanje engleskog jezika
- znanje uredskih programa MS Office
- vozački ispit B kategorije

Dodatni poželjni uvjeti
- poznavanje informacijskih tehnologija
- poznavanje analogno-digitalnih sklopova, PLC kontrolera
- poželjno iskustvo u održavanju teretnog programa/specijalnih vozila
- visoka razina odgovornosti
- dobre komunikacijske vještine
- spremnost na timski rad
- orijentiranost cilju i proaktivnost

Uz pisanu zamolbu obavezno priložiti:
- životopis
- presliku osobne iskaznice
- svjedodžbu o završenoj školi
- važeće uvjerenje o nekažnjavanju
- ispis staža iz HZMO-a
- vozačku dozvolu

Nepotpune i nepravovremene molbe neće se razmatrati.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili pismenim putem.

Kontakt podaci

Pismo:

HAVAS – Zemaljske usluge d.o.o., Ulica Rudolfa Fizira 1, 10410 Velika Gorica, Služba ljudskih potencijala, s naznakom „Elektroničar“

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

0-1

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- rad na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu
- stabilna primanja uz dodatne isplate (regres, nagrada za radne rezultate, bon za uskrs, novčani dar za rođenje djeteta, te druge jednokratne isplate)
- subvencioniranu prehranu
- parking
- MultiSport karticu

Pisane zamolbe s prilozima slati pismenim putem ili putem linka za prijavu.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor bit će kontaktirani.

Ostalim kandidatima zahvaljujemo na prijavi.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.