Poslovni analitičar u sektoru Razvoj poslovnih sustava (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Vodeća smo regionalna Internet trgovina sa širinom i kvalitetom ponude koja će zadovoljiti svakoga te uslugom koja pruža vrhunsko iskustvo kupnje i sigurnosti našim kupcima. Naša je misija pružiti jednostavno i sigurno rješenje za online kupnju uz vrhunsku razinu usluge s fokusom na zadovoljstvu korisnika.

Ako ti prethodno navedeno zvuči zanimljivo, kao i rad u dinamičnom i zahtjevnom poslovnom okruženju, nudimo ti priliku da se prijaviš za poziciju.

[Zagreb]

Koja su tvoja zaduženja?

  • izrada funkcionalnih specifikacija
  • određivanje prioriteta razvojnih zadataka i praćenje njihovog izvršenja
  • komunikacija s razvojnim timovima o statusu razvoja
  • user acceptance test softvera
  • poboljšanje poslovnih procesa

Što od tebe očekujemo?

  • VSS ekonomskog ili informatičkog usmjerenja
  • sposobnost određivanja prioriteta te procjene rizika u testiranju
  • razumijevanje poslovnih procesa i ciljeva
  • minimalno 3 godine radnog iskustva u ulozi poslovnog analitičara ili voditelja projekata softverskih rješenja
  • napredno znanje Excel-a
  • napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • organiziranost i usmjerenost na detalje

Dodatni plus je ako:

  • poznaješ alate za praćenje zadataka - JIRA, BitBucket, GitLab i sl.

Zašto smo mi pravi odabir za tebe?

  • bit ćeš dio projekta koji digitalizira naše društvo i korisnicima pojednostavljuje život
  • rad na zanimljivim projektima koji nude priliku za kontinuiran rast
  • brinemo jedni o drugima - podrška kolega i ugodno radno okruženje
  • potičemo bavljenje sportskim aktivnostima - Multisport kartica

Pridružite se našem eKupi timu i postanite dio nove digitalne ere! Prijavi se putem linka za prijavu! :)

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.