Pošalji prijatelju

Radnik na poslovima putničkog servisa (m/ž)

Velika Gorica

Rok prijave:

  • HAVAS - Zemaljske usluge d.o.o.
  • Adresa: Ulica Rudolfa Fizira 1, 10410 Velika Gorica

Opis posla

- obavljanje poslova prihvata i otpreme posebnih kategorija putnika (PRM, UM, VIP, CIP), prihvat i otprema van gabaritne prtljage (OOG - Out-Of-Gauge)
- pripremu kolica za bolesne i invalidne putnike
- asistenciju PRM putnicima u odlasku i dolasku na svim za to predviđenim pozicijama, asistenciju PRM putnicima u vozilima saniteta, fizičko prebacivanje PRM putnika iz kolica i smještanje na odgovarajuće sjedalo u zrakoplovu i obrnuto kod PRM putnika u dolasku
- asistenciju prilikom registracije nepraćene djece (UM) te njihovo praćenje do odgovarajućeg izlaza u odlasku te asistenciju nepraćenoj djeci (UM) u dolasku
- prihvat i otpremu van gabaritne prtljage (OOG); Skupljanje putničkih kolica za prtljagu
- izvođenje putnika iz štićene zone u slučaju otkazivanja leta
- obavljanje poslova na izlazima u dolasku i odlasku zrakoplova sukladno propisanim uputama i postupcima
- asistenciju pri obavljanju poslova prihvata dolazne/odlazne prtljage prispjele odvojeno od putnika (RUSH prtljaga)
- obavljanje poslova predviđenih Emergency planom

Uvjeti

- završeno minimalno srednjoškolsko obrazovanje
- znanje engleskog i još jednog stranog jezika
- znanje uredskih programa MS Office, AODB, SITA

Dodatni uvjeti prema Pravilniku o organizaciji i sistematizaciji stječu se nakon zapošljavanja

Uz pisanu zamolbu obavezno priložiti:
- životopis
- presliku osobne iskaznice
- svjedodžbu o završenoj školi
- važeće uvjerenje o nekažnjavanju
- ispis staža iz HZMO-a

Nepotpune i nepravovremene molbe neće se razmatrati.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili pismenim putem.

Kontakt podaci

Pismo:

HAVAS – Zemaljske usluge d.o.o., Ulica Rudolfa Fizira 1, 10410 Velika Gorica, Služba ljudskih potencijala, s naznakom "Radnik na poslovima putničkog servisa I"

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- rad na određeno vrijeme u punom radnom vremenu uz mogućnost sklapanja ugovora na neodređeno vrijeme
- stabilna primanja uz dodatne isplate (regres, nagrada za radne rezultate, bon za uskrs, novčani dar za rođenje djeteta, te druge jednokratne isplate)
- subvencioniranu prehranu
- parking
- MultiSport karticu

Pisane zamolbe s prilozima slati pismenim putem ili putem linka za prijavu.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor bit će kontaktirani.

Ostalim kandidatima zahvaljujemo na prijavi.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.