Pošalji prijatelju

Suradnik za ljudske potencijale (m/ž)

Velika Gorica

Rok prijave:

  • HAVAS - Zemaljske usluge d.o.o.
  • Adresa: Ulica Rudolfa Fizira 1, 10410 Velika Gorica

Opis posla

- izradu pregleda kretanja radne snage, izradu Plana godišnjih odmora
- izradu potrebnih analiza i izvještaja iz matičnih evidencija
- prikupljanje dokumentacije i izrada akata iz radnog prava
- prikupljanje, korištenje, dostavu i obradu osobnih podataka radnika i unos istih u sustav baze podataka (SAP)
- pripremu dokumentacije za sklapanje, raskid i prestanak ugovora o radu te promjena radnih mjesta
- održavanje matičnih evidencija radnika i drugih evidencija
- prikupljanje cjelovite dokumentacije o radnicima i odlaganje iste u osobne dosjee radnika
- izradu izvješća o kadrovima, pripremu odluka i drugih akata iz područja radnih odnosa,
- vođenje evidencije o zdravstvenom i mirovinskom osiguranju radnika, vođenje i evidentiranje beneficiranog radnog staža,
- pripremu i obradu dokumentacije za odlazak radnika u mirovinu
- prijavljivanje radnika (prijava zapošljavanja, promjena podataka, odjava) putem e-mirovinskog radi ostvarivanja prava iz radnog odnosa
- dostavu podataka sukladno posebnim propisima na zahtjev ovlaštenih tijela te obradu zahtjeva i izradu odluka o pravu radnika na pomoć sukladno Kolektivnom ugovoru i Pravilniku o radu

Uvjeti

- završeno minimalno srednjoškolsko obrazovanje
- najmanje dvije godine radnog iskustva
- poznavanje engleskog jezika
- znanje uredskih programa MS Office, SAP

Dodatni poželjni uvjeti:
- razvijene komunikacijske vještine
- spremnost na timski rad
- izražena proaktivnost, samostalnost, organiziranost i odgovornost u radu

Uz pisanu zamolbu obavezno priložiti:
- životopis
- presliku osobne iskaznice
- svjedodžbu o završenoj školi
- važeće uvjerenje o nekažnjavanju
- ispis staža iz HZMO-a

Nepotpune i nepravovremene molbe neće se razmatrati.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili pismenim putem.

Kontakt podaci

Pismo:

HAVAS – Zemaljske usluge d.o.o., Ulica Rudolfa Fizira 1, 10410 Velika Gorica, Služba ljudskih potencijala, s naznakom "Suradnik za ljudske potencijale"

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vještine:

MS Office, SAP

Što nudimo

- rad na određeno vrijeme u punom radnom vremenu uz mogućnost sklapanja ugovora na neodređeno vrijeme
- stabilna primanja uz dodatne isplate (regres, nagrada za radne rezultate, bon za Uskrs, novčani dar za rođenje djeteta, te druge jednokratne isplate)
- subvencioniranu prehranu
- parking
- MultiSport karticu

Pisane zamolbe s prilozima slati pismenim putem ili putem linka za prijavu.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor bit će kontaktirani.

Ostalim kandidatima zahvaljujemo na prijavi.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Kategorije:

Ljudski resursi

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ljudski resursi iznosi 7.279,8 kuna.