Pošalji prijatelju

Unapređivač prodaje (m/ž)

Zadar, Rijeka, Split, Karlovac, Poreč, Opatija, Šibenik, Korčula, Cres, Krk, Nin, Novalja, Pag, Rab, Rovinj, Crikvenica, Labin, Makarska, Pula, Trogir, Umag, Vodice, Splitsko-dalmatinska županija, Dubrovnik, Murter, Omiš, Vir, Pirovac

Rok prijave:

  • MPG d.o.o. za usluge u promociji i turistička agencija
  • Adresa: Nova Ves 17, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.mpg.hr

MPG, jedna od vodećih agencija za marketing i promociju na području jugoistočne Europe u potrazi je za unapređivačima prodaje (m/ž).

Opis posla

- obilazak prodajnih mjesta prema unaprijed određenom planu
- punjenje i slaganje redovnih polica i dodatnih pozicija
- postavljanje akcijskih cijena, dodatno izlaganje akcijskih artikala
- briga oko vidljivosti promotivnih materijala
- preporuka narudžbe te evidencija odrađenog putem fotografija i izvještaja
- komunikacija i održavanje dobrog poslovnog odnosa sa prodajnim predstavnicima i osobljem prodajnog mjesta

Rad u periodu od 01.06.2022. do 31.08.2022.

Uvjeti

- odgovornost
- razvijene komunikacijske vještine
- poznavanje rada na računalu (MS Office paket)
- vozačka dozvola B kategorije (mogućnost korištenja vlastitog vozila)

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Polukvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-1

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook

Što nudimo

- rad na projektima svjetski poznatih brandova u dinamičnom i fleksibilnom okruženju
- mogućnost za daljnji razvoj i napredovanje
- putni troškovi su pokriveni u cijelosti (2kn/km)

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.