Pošalji prijatelju

Junior Controller (m/ž)

Hrvatski Leskovac

Rok prijave:

  • WEBER ESCAL d.o.o. za trgovinu, usluge i proizvodnju
  • Adresa: Zastavnice ulica, 10251 Hrvatski Leskovac
  • Web: http://weber-escal.com

Weber Escal d.o.o. je prva privatna specijalizirana tvrtka u Hrvatskoj čija je osnovna djelatnost distribucija neadresiranih reklamnih materijala. Osnovana je 1994. godine, a od 2007. godine postaje dio grupacije Austrijske pošte.

Predanost poslu, dugogodišnje iskustvo, konstantan razvoj, unapređenje svih procesa poslovanja i razvoj inovativnih tehnoloških rješenja čine nas visoko kvalitetnim partnerom prepoznatim od strane vodećih domaćih i inozemnih tvrtki, te smo danas tržišni lider u distribuciji neadresiranih promotivnih materijala.

Osim usluge distribucije neadresiranih reklamnih materijala pružamo i uslugu distribucije adresiranih poštanskih pošiljaka, tj. izravne pošte i tiskanica.

Bez obzira jeste li djelatnik ili klijent, odabirom Weber Escala birate pouzdanog, stabilnog i kvalitetnog partnera!

Mjesto rada: Hrvatski Leskovac

Opis poslova:

  • priprema redovnih periodičnih izvještaja prema grupi i interno
  • sudjelovanje u koordiniranju i provođenju procesa planiranja
  • praćenje ostvarenih rezultata i usporedba s planiranim
  • priprema i analiza makroekonomskih pokazatelja za izradu budžeta
  • izrada različitih poslovnih analiza
  • priprema prezentacija za Upravu
  • praćenje kvalitete knjiženja
  • prikupljanje i analiza poslovnih podataka
  • razvoj kontroling metoda, alata i procesa u suradnji s voditeljem kontrolinga
  • sudjelovanje pri uvođenju novih projekata
  • održavanje baze podataka
  • suradnja s računovodstvom i ostalim odjelima

Od kandidata očekujemo:

  • napredno korištenje Excela
  • razumijevanje računovodstvenih procesa
  • iskustvo rada u SAP-u je prednost

Nudimo:

  • mogućnost internih edukacija i razvoja u međunarodnom okruženju
  • podrška iskusnih i stručnih mentora
  • paket dodatnih materijalnih benefita

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.