Pošalji prijatelju

Project manager za MICE segment (m/ž)

Split, Dubrovnik

Rok prijave:

Postani dio team-a koji osmišljava, organizira i realizira boravak stranih korporativnih grupa u Splitu, Hvaru, Šibeniku i Zadru i okolici. Sudjeluj s nama u kreiranju i realizaciji nezaboravnih MICE (meetings, incentives, conference & events) projekata i događaja u Splitu i okolici te u Dubrovniku.

Intours DMC je regionalni lider u organizaciji internacionalnih korporativnih događaja. Pogledaj naše video clipove: https://vimeo.com/search?q=Intours%20DMC

Sa svojih 6 predstavništva, tj. ureda: USA, UK, Benelux, Njemačka, Francuska i Skandinavija te isključivim fokusom na spomenuta tržišta, Intours DMC omogućuje rad u internacionalnom okruženju.

Opis posla

Tražimo kolege za rad u uredu u Splitu - Dugopolju te u našem dubrovačkom uredu.

Imaš li volje i želje za napredak?
Želiš li napraviti kvalitetan iskorak u svojoj karijeri i profesionalnom razvoju?
Naučiti kako se rade prave stvari u turizmu? Razviti svoje kreativne sposobnosti za koje možda nisi znao da postoje u tebi?
Ako se prepoznaješ u gornjem opisu, ovo je pravi posao za tebe.

Zbog širenja opsega posla tražimo talentirane, sposobne, okretne, snalažljive i kreativne kandidate s iskustvom na radnom mjestu:

Project manager za MICE segment (m/ž).

Opis posla:
- primanje i obrada pristiglih upita za grupe
- osmišljavanje programa, izrada ponuda, budgeta te direktna komunikacija - s klijentima/agentima - pristiglih upita i već napravljenih ponuda
- realizacija i potvrđenih projekata (od slanja rezervacija, do koordinacije svih usluga na terenu tijekom boravka grupe)
- komunikacija sa lokalnim dobavljačima i čimbenicima ponude u destinaciji: hoteli, restorani, klubovi, DMC-evi, vodiči i dr.
- razvijanje postojećih i otvaranje novih mogućnosti na gore navedenim tržištima (Benelux, UK, Skandinavija, Njemačka, Švicarska, USA, Francuska)
- komunikacija sa Intours DMC predstavnicima a što potencijalno uključuje i odlaske, putovanja u inozemstvo, sales call-ove, posjet odnosno predstavljanje usluga u uredima agencija s kojima surađujemo te novim agencijama koje su zainteresirani za organizaciju MICE evenata u našoj regiji
- povremeni odlasci na sajmove (IMEX - Frankfurt, IBTM - Barcelona, Conventa Ljubljana, razne prodajne marketinške aktivnosti i eventi u organizaciji naših predstavnika…)
- obračun i finalizacija odrađenih grupa
- razvijanje novih proizvoda i doživljaja u destinaciji

Uvjeti

- za ured u Splitu nužno znanje njemačkog jezika, ostali jezici su prednost
- za ured u Dubrovniku nužno znanje engleskog, njemačkog ili francuskog jezika, a ostali jezici prednost
- vozačka dozvola B kategorija
- rad na računalu i snalaženje u standardnim programima - PowerPoint, Excel, Word
- otvoreni smo i za kandidate bez iskustva
- bitno nam je da je kandidat motiviran, željan učenja ako je pripravnik odnosno spreman i željan za nadogradnjom postojećih vještina, ukoliko već dolazi iz iste branše ili sa sličnim radnim iskustvom

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist, Magisterij

Jezici:

Njemački (razina govora - napredno, razina pisma - napredno), Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno), Njemački (razina govora - napredno, razina pisma - napredno), Francuski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point

Što nudimo

- stimulativna primanja, plaća, regres, božićnica, financijski dodatak za odjeću i obuću
- rad u ugodnom ambijentu i okruženju ureda u Dugopolju
- stjecanje radnog iskustva u internacionalnom okruženju
- rad na neodređeno
- edukacija i nadogradnja postojećih vještina

Ukoliko si okretan, snalažljiv te se prepoznaješ u kreativnom, dinamičnom i unikatnom procesu kreiranja nezaboravnog destinacijskog doživljaja, ovo je prilika za tebe. Pridruži nam se, s nama ti sigurno neće biti dosadno!

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

Preporučene Edukacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.