Pošalji prijatelju

Računovođa (m/ž)

Dubrovnik

Rok prijave:

  • Grand Circle Corporation (Grand Circle Dubrovnik d.o.o. )
  • Adresa: Dr. Ante Starčevića 45, 20000 Dubrovnik
  • Web: http://www.gct.com

Grand Circle’s mission is to change people’s lives through exciting & adventurous travel opportunities that focus on learning & discovery. Grand Circle is the largest US Direct Marketer for Travel to Americans 50 plus. Grand Circle is headquartered in Boston, MA with 40 Regional Offices around the world.

Grand Circle is expanding travel & tour opportunities around the world which has created growth opportunities to expand our Accounting Team.

Otvoreno radno mjesto za:

Opis posla:

  • Administrativni poslovi u sklopu računovodstvenog tima
  • Knjiženje računa te obračun putnih troškova
  • Obračun i prijava PDV-a
  • Knjiženje kunskih i deviznih izvoda
  • Praćenje i kontrola poslovnih promjena u glavnoj knjizi
  • Srodni poslovi po nalogu voditelja

Uvjeti

  • Tečno poznavanje pisanog i govornog engleskog jezika
  • Iskustvo u računovodstvu je poželjno
  • Dobro poznavanje rada na računalu, posebno u Microsoft Word-u / Excel-u
  • Visoka pozornost na detalje, točnost, motiviranost i poslovna znatiželja
  • Sposobnost preuzimanja inicijative I samostalna motivacija
  • Otvorenost i komunikativnost
  • Radno vrijeme: ponedjeljak - petak 09:00 - 17:00 (vikendi slobodni)

Vašu prijavu pošaljite na engleskom jeziku putem linka za prijavu.

We will contact only those candidates who fulfill requirements above.

By applying to this ad you will give the Grand Circle your consent for processing your data in recruitment process. The data collected in process of recruitment is in accordance with the policy of keeping. Personal data of the Grand Circle and without your express consent cannot be used in any other purposes. If you have any queries or complaints, please contact us at the email address.

At Grand Circle Corporation Associates are Number 1!

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.