Pošalji prijatelju

Radnik u slagaoni električnih bicikala i romobila (m/ž)

Rugvica, Dugo Selo

Rok prijave:

  • MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje
  • Adresa: Avenija Dubrovnik 16, 10 000 Zagreb
  • Web: http://www.manpower.hr

ManpowerGroup Hrvatska, za svog klijenta lidera u distribuciji računalnog hardvera, softvera i potrošačke elektronike traži veći broj kandidata za poziciju:

Mjesto rada:

  • Rugvica, Dugo Selo

OPIS POSLOVA:

  • montiranje i servis sklopova električnog bicikla – obuka osigurana
  • zamjena el. motora lanaca i guma, ugradnja dodatne opreme (odbojnika, rasvjeta itd.)
  • sposobnost samostalnog podešavanja kočnica i mjenjača
  • označavanje gotovih proizvoda prikladnom tehničkom dokumentacijom
  • odgovornost za kontrolu kvalitete složenog proizvoda

Iskustvo u sličnim poslovima, poznavanje servisiranja bicikala i/ili električnih bicikala, SSS i tehničko usmjerenje su poželjni.

UVJETI:

  • poželjno poznavanje tehnologija na električnim biciklima
  • odgovornost i savjesnost u poslu
  • preciznost i discipliniranost u radu
  • spremnost na timski rad

NUDIMO:

  • primanja 5000,00 kn neto + naknada za prijevoz do 710,00 kn
  • rad u prvoj smjeni od ponedjeljka do petka
  • sezonski posao uz mogućnost potpisivanja dugoročnog ugovora
  • rad u poznatoj i respektabilnoj kompaniji

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji molimo Vas da se na natječaj prijavite do 25.05.2022. putem linka za prijavu. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.