Pošalji prijatelju

Ekspert za sigurnost (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Jadranski naftovod d.d.
  • Adresa: Miramarska cesta 24, 10 000 Zagreb
  • Web: https://janaf.hr/

Opis posla

Jadranski naftovod, dioničko društvo, 13.05.2022. godine objavljuje natječaj za radno mjesto:

Ekspert za sigurnost (m/ž), 1 izvršitelj s mjestom rada na lokaciji Zagreb.

Poslovne aktivnosti:
- nadzire provođenje preventivnih mjera u sustavu JANAF-a
- predlaže izrade dokumenata za sigurnost sustava JANAF-a
- surađuje s organizacijskim jedinicama Društva, stručnim institucijama, trgovačkim društvima, agencijama i nadležnim tijelima radi osiguravanja ispravnog funkcioniranja sustava JANAF-a
- sudjeluje u izradi i realizaciji pravilnika, programa i internih akata u području sigurnosti te u izradi godišnjeg plana; daje mišljenja i prijedloge za promjene
- sudjeluje u provođenju internog audita prema normi ISO 14001
- sudjeluje u izradi specifikacija za nadmetanje i u radu projektnih timova
- prati razvoj područja i predlaže usvajanje novih potrebnih procedura; predlaže i razrađuje implementaciju novih internih procedura vezanih uz područje sigurnosti
- radi ostale poslove prema nalogu nadređenog

Uvjeti

Minimalni uvjeti:
- VSS / 300 ECTS; fakultet društvenog ili tehničkog usmjerenja
- znanje engleskog jezika struke
- rad s Microsoft programskim paketima
- vozačka dozvola B kategorije
- 8 godina radnog iskustva na sličnim poslovima

Obavezne kompetencije:
- znanje iz područja struke (u redovnim uvjetima rada sustava i iznenadnim događajima)
- stručna i integrirana znanja iz područja sigurnosti i poznavanje srodnih područja
- posjedovanje stručnih znanja za izradu internih pravilnika i akata
- znanje o poslovnom planiranju i upravljanju informacijama
- poznavanje propisa iz područja zaštite podataka
- znanje engleskog jezika B1 razine jezične mape EU
- informatička pismenost
- vještine pregovaranja i kriznog komuniciranja
- sposobnost utjecanja na druge
- mentorske sposobnosti i vještine treniranja
- upravljanje znanjem i informacijama
- prezentacijske vještine i sposobnost rješavanja problema
- monitoring
- povjerljivost, samostalnost, inicijativnost

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

8

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Izvršitelj se zapošljava na neodređeno vrijeme, s probnim radom od 6 (šest) mjeseci.

Prijave za natječaj s molbom i životopisom na hrvatskom jeziku, preslikom diplome o završenom obrazovanju, preslikom važeće vozačke dozvole te elektroničkim zapisom o radno pravnom statusu izdanim za vrijeme trajanja ovog natječaja, šalju se putem aplikacijskog obrasca (klikom na gumb "Prijavi se"), zaključno s 23.05.2022. godine.

Kandidati u svojoj prijavi mogu priložiti i druge dokumente za koje smatraju da su relevantni za natječaj, a potvrđuju kompetentnost u nekom od područja navedenih u minimalnim uvjetima ili obaveznim kompetencijama.

Kandidati moraju zadovoljavati minimalne uvjete radnog mjesta te posjedovati znanja, vještine i sposobnosti navedene u obaveznim kompetencijama kako bi zadovoljili uvjete natječaja, odnosno bili razmatrani kao kandidati za selekcijski postupak.

Kandidati u životopisu moraju navesti puni naziv radnih mjesta na kojima su radili te sažeti opis poslova, aktivnosti i radnih zadataka na navedenim radnim mjestima.
Kandidat koji može ostvariti pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“, broj: 121/17, 98/19) ili u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“, broj: 84/21), ali samo pod jednakim uvjetima u odnosu na ostale kandidate, dužan je pozvati se na to pravo u prijavi na natječaj te pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta natječaja, priložiti i sve ostale dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843 kao i dokaz o načinu i vrsti prestanka radnog odnosa kod prijašnjeg poslodavca.
Kandidat koji može ostvariti pravo prednosti pri zapošljavanju po drugom posebnom zakonu, ali samo pod jednakim uvjetima u odnosu na ostale kandidate, dužan je pozvati se na to pravo u prijavi na natječaj te pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta natječaja, priložiti rješenje ili potvrdu o priznatom statusu, odnosno dokaz da je nezaposlen (potvrda Hrvatskog zavoda za zapošljavanje izdana za vrijeme trajanja ovog natječaja) kao i ostale dokaze, ukoliko to poseban zakon propisuje te dokaz o načinu i vrsti prestanka radnog odnosa kod prijašnjeg poslodavca.
Nepotpune (bez dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta) i nepravovremene ponude neće biti razmatrane.

O svim relevantnim informacijama vezanim uz natječaj kandidati će biti obaviješteni na telefon/mobitel ili e-mail adresu koju su naveli u molbi.

Po izvršenju prijave, kandidati će biti obaviješteni o zaprimljenoj prijavi.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 4.475,13 kuna.