Pošalji prijatelju

Samostalni računovođa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Kroz naše moderne proizvodne pogone i strogu kontrolu kvalitete duž cijele proizvodne linije osiguravamo stvaranje vrhunskih proizvoda visoke dodane vrijednosti. Naše kontinuirano istraživanje i razvoj dovode do ponude jedinstvenih rješenja s mnogim inovativnim značajkama, koje u potpunosti zadovoljavaju potrebe naših kupaca. Sa više od 30 godina iskustva i 2.200 zaposlenika, u dizajnu i proizvodnji arhitektonskih aluminijskih sustava, jedna smo od najnaprednijih kompanija koja globalno posjeduje vrhunske proizvodne linije u naših 12 tvornica u Europi.

Naša vizija je postati vodeća kompanija u razvoju i proizvodnji aluminijskih sustava za primjenu u arhitekturi. Naše potpuno poštovanje prema kupcu i krajnjem korisniku naših proizvoda, kao i naša filozofija u stalnom unapređenju kvalitete proizvoda i usluga, doveli su nas do uspostave certifikata aluminijskih sustava kao značajne konkurentske prednosti i u mnogim slučajevima preduvjet suradnje.

Opis posla

- knjiženje IRA i URA te izvoda, knjiženje svih ostalih poslovnih događaja i vođenje evidencije o rokovima plaćanja i sl.
- priprema, obračun i isplata plaća, prijava/odjava zaposlenika
- izrada i predaja JOPPD, PDV i PPO obrasca
- sastavljanje završnog računa, poreza na dobit, kao i svih ostalih izvještaja prema državi
- upravljanje osnovnim sredstvima i sitnim inventarom
- koordinacija aktivnosti računovodstvenog odjela s aktivnostima drugih odjela
- postavljanje, predlaganje i implementacija djelotvornih i uspješnih pravila i procedura za računovodstvo
- razvoj i održavanje računovodstvenog sustava sukladno važećim zakonskim propisima
- priprema financijskih izvještaja i ključnih parametara poslovanja prema uputama i pravilima izvještavanja grupacije
- suradnja i koordinacija aktivnosti i knjigovodstvenih procesa sa računovodstvenim timom iz regije i centrale
- sudjelovanje u izradi godišnjeg budžeta i prodajnih planova

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS ekonomskog usmjerenja
- minimalno 3 godine radnog iskustva na računovodstvenim poslovima
- poznavanje lokalnih zakona (na razini države)
- poznavanje međunarodnih računovodstvenih standarda i rad u međunarodnoj grupaciji
- odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- organizacijske vještine, razumijevanje financijskih pokazatelja, visok stupanj odgovornosti, proaktivnost i samostalnost u radu
- pozitivan radni stav, produktivna i timska komunikacija unutar firme

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist (ekonomskog usmjerenja)

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Hrvatski (razina govora - materinji jezik, razina pisma - materinji jezik), Engleski (razina govora - izvrsno, razina pisma - materinji jezik)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- rad u internacionalnoj kompaniji
- zaposlenje na neodređeno
- dodatne edukacije i usavršavanja u zemlji i inozemstvu

Životopis i molbu molimo poslati na hrvatskom i na engleskom jeziku!

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.