Pošalji prijatelju

Project manager - Dizajner interijera (m/ž)

cijela Hrvatska, inozemstvo

Rok prijave:

Tvrtka smo koja se bavi proizvodnjom i prodajom namještaja za hotele i restorane, sa proizvodnim kapacitetima u Turskoj i Indoneziji. Prisutni smo na globalnom tržištu, a za potrebe europskog tržišta tražimo voditelja projekta za provedbu projekata unutar EU.

Opis posla

- koordinacija sa proizvodnjom u Turskoj
- koordinacija sa dizajnerima interijera i arhitektima
- koordinacija sa naručiteljima radova
- provjera radioničih nacrta za proizvodnju namještaja
- inspekcije kroz proizvodni period u Turskoj
- pomoć kod instalacije i postavljanja namještaja u hotele

Uvjeti

- iskustvo minimalno 3 godine u tvrtkama sa istom djelatnošću i na sličnim poslovima
- odlično znanje engleskog jezika
- dobro služenje AutoCAD-om

Potrebne godine iskustva:

3-5

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vještine:

AutoCAD, MS Office

Što nudimo

- stalne edukacije
- povremena putovanja
- uključenost u izvedbu najluksuznijih hotela u svijetu
- klasično radno vrijeme

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 12000 do 15000 kn

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.