Pošalji prijatelju

Referent kadrovskih poslova / HR Coordinator (m/ž)

Dubrovnik

Rok prijave:

  • Grand Circle Corporation (Grand Circle Dubrovnik d.o.o. )
  • Adresa: Dr. Ante Starčevića 45, 20000 Dubrovnik
  • Web: http://www.gct.com

Grand Circle’s mission is to change people’s lives through exciting & adventurous travel opportunities that focus on learning & discovery. Grand Circle is the largest US Direct Marketer for Travel to Americans 50 plus. Grand Circle is headquartered in Boston, MA with 40 Regional Offices around the world.

Grand Circle is expanding travel & tour opportunities around the world which has created growth opportunities to expand our Accounting Team.

Otvoreno radno mjesto za:

Opis posla:

  • Traži se Referent kadrovskih poslova / HR Coordinator (m/ž) u Dubrovniku sa sposobnošću vođenja zaposlenja i radnog rasporeda posade na kruzerima

Odgovornosti:

  • Provođenje provjera certifikata, osobnih dokumenata i ostale zaprimljene dokumentacije
  • Točno i pravovremeno unošenje podataka u bazu GEM te održavanje rasporeda posade na dnevnoj bazi
  • Redovna komunikacija sa brodovima te timovima zaduženim za upravljanje istim
  • Organiziranje ukrcaja i iskrcaja pomoraca sa brodova kompanije uz osiguranje potrebnog kadra na brodu u svakom trenutku
  • Provođenje procesa evaluacije, dodatnih treninga te prekida ugovora posade na mjesečnoj bazi
  • Dostupnost 24/7 na poslovnom mobitelu te tokom dogovorenih vikend dežurstava
  • Dostupnost za povremena poslovna putovanja

Uvjeti

  • Znanje ENGLESKOG JEZIKA u pisanom i govornom obliku
  • Izražene organizacijske vještine, fleksibilnost i sposobnost brze reakcije u skladu s rokovima
  • Izvrsne pisane i usmene komunikacijske vještine
  • Snažne vještine donošenja odluka
  • Poznavanje Microsoft Office alata
  • Prethodno operativno ili administrativno iskustvo poželjno, ali ne i obavezno

Za dodatne informacije o kompaniji posjetite našu web stranicu.

Pošaljite svoj životopis na engleskom jeziku putem linka za prijavu.

Kontaktirat ćemo samo one kandidate koji ispunjavaju gore navedene uvjete.

Prijavom na ovaj oglas automatski biste dali Grand Circleu svoj pristanak za obradu vaših podataka u procesu zapošljavanja. Podaci prikupljeni u procesu zapošljavanja u skladu su s politikom privatnosti podataka Grand Circle. Bez vašeg izričitog pristanka, vaši se podaci ne mogu i neće koristiti u druge svrhe. Ako imate bilo kakvih pitanja ili pritužbi, kontaktirajte nas putem e-mail adrese.

At Grand Circle Corporation Associates are Number 1!

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ljudski resursi iznosi 7.279,8 kuna.