Pošalji prijatelju

Serviser medicinske opreme za gastroenterologiju (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

MEDIC d.o.o. je distributer i zastupnik renomiranih svjetskih proizvođača medicinskih proizvoda i medicinske opreme za područje RH.

Opis posla

Zbog razvoja i širenja naših poslovnih aktivnosti pozivamo Vas da postanete dio našeg tima.

Serviser medicinske opreme za gastroenterologiju (m/ž).

Glavni zadaci i odgovornosti:
- održavanje i servisiranje medicinskih uređaja
- odgovornost, samostalnost i samoinicijativa
- sklonost timskom radu
- dobre organizacijske sposobnosti
- spremnost na putovanja u zemlji i inozemstvu

Uvjeti

Nije potrebno prethodno iskustvo s obzirom da mi organiziramo dodatno usavršavanje i mentorstvo.

Što nudimo

Nudimo stimulativna primanja i kvalitetno radno okruženje.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.