Pošalji prijatelju

Fizioterapeut (m/ž)

Graz (Austrija)

Rok prijave:

  • APT Physikalische Therapie Am Stadtpark GmbH
  • Adresa: Rechbauerstraße 3, 8010 Graz
  • Telefon: +43 316 3636
  • Web: http://jobs.physio-graz.at/

Pružamo veliki broj različitih tretmana, ciljanu medicinsku terapiju i savjete za poboljšanje zdravlja, održavanje i povećanje životne radosti.

Svojim pacijentima nudimo pristupačnu kvalitetu kroz individualne planove liječenja za vraćanje i održavanje zdravlja. Naša ambulanta odiše svjetlom, prijateljskom atmosferom i opremljena je najnovijom opremom za medicinsku edukacijsku terapiju.

Partneri smo tvrtke Elithera od 2013. godine koja se također zalaže za kvalitetnu mrežu klinika, ambulanti i medicinskih praksi kako bi bila prvi izbor klijenata koji trebaju fizikalnu terapiju ili konzultacije.

Opis posla

- fizikalna terapija
- manualna terapija
- sportska terapija
- Bobath terapija
- Vojta
- terapija liječenja skolioze prema Schrothu
- limfna drenaža
- masaža
- ergoterapije osobama koje zbog nekog fizičkog ili mentalnog hendikepa ne mogu obavljati svakodnevne aktivnosti

Uvjeti

Što očekujemo...
- završen studij fizioterapije + licenca za rad u struci
- motiviranost za rad i razvoj u interdisciplinarnom timu
- entuzijazam i motivacija
- ljubaznost
- uključivanje pacijenata u terapije te pojašnjenje iste

Njemački jezik nije uvjet, pomažemo u učenju.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema (Fizioterapeut)

Što nudimo

- razdoblje uhodavanja u posao (učenje rada od mentora i drugih terapeuta)
- nakon isteka probnog roka (3 mjeseca) ugovor se nastavlja na neodređeno vrijeme
- atraktivna plaća koja na godišnjoj razini prosječno iznosi bruto 33.880,00 EUR
- mogućnost veće zarade prema profesionalnom iskustvu te brz rast plaće kroz bonuse
- puno ili skraćeno radno vrijeme
- pomoć pri dobivanju nostrifikacije
- osiguravamo povoljan smještaj u vlastitim stambenim objektima

Što možete očekivati:
- širok spektar mogućnosti liječenja (ortopedija, neurokirurgija, pedijatrija i ginekologija)
- odličan, susretljiv i inspirativan tim
- prijateljsko radno okruženje
- sigurno radno mjesto - zagarantirana prijava
- mogućnost napredovanja i daljnjih edukacija
- fleksibilni modeli radnog vremena
- mentori - pružamo mogućnost boravka kod drugih terapeuta (promatranje tuđeg rada) u svrhu lakšeg uhodavanja u posao

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 5.814,99 kuna.