Pošalji prijatelju

Vozač - dostavljač (m/ž)

Zagreb, Lučko, Poreč

Rok prijave:

Vodeća smo kompanija na području RH u segmentu proizvodnje i distribucije vode pakirane u spremnicima od 18,9 L te pripadajućih aparata za vodu, koja uspješno posluje više od 20 godina. U tijeku je novi investicijski ciklus izgradnje nove proizvodno-upravne zgrade te modernizacije proizvodnog parka ulaganjem u najsuvremeniju opremu.

Opis posla

S ciljem jačanja tima i nastavka ekspanzije na tržištu u potrazi smo za osobom koja će preuzeti poziciju:

Vozač - dostavljač (m/ž) - 3 izvršitelj/ica.

Opis posla:
- dostava bidona vode od 18,9 L na području Zagreba pravnim i fizičkim osobama
- zamjena i postavljanje aparata za vodu kod krajnjih korisnika
- odgovornost za točnost naplate
- briga za urednost i čistoću dostavnog vozila

Uvjeti

- dobra fizička kondicija i pedantnost u poslu
- dobro poznavanje grada
- prednost imaju vozači s C kategorijom (nije uvjet)

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- rad isključivo u smjeni prijepodne
- povoljnu priliku rada u uspješnom hrvatskom poduzeću
- mogućnost osobnog napredovanja i poticajna primanja
- radni odnos na neodređeno vrijeme uz probni rok

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.