Projektant prometnica - diplomirani inženjer građevinarstva (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • PROMETNICE ZAGREB d.o.o. za graditeljstvo
  • Adresa: Gundulićeve Dubravke 28., 10020 Zagreb

Mi smo tvrtka s više od 10 godina uspješnog poslovanja na hrvatskom tržištu. Primarna djelatnost su nam projektiranje i stručni nadzor, te u tim područjima ostvarujemo kontinuirani rast. Od novih djelatnika očekujemo stručnost, znanje, određenu razinu samostalnosti, te odgovornost i izvršavanje zadataka u zadanom roku.

Izrađujemo prvenstveno projekte niskogradnje, te projektiramo sve vrste prometnica i prometnih površina (državne ceste, županijske, lokalne i nerazvrstane ceste, gradske prometnice, gradske avenije, obilaznice gradova, pješačke i biciklističke staze te objekte na istima, itd.).

Opis posla

Traži se:

Projektant prometnica - diplomirani inženjer građevinarstva (m/ž).

Uvjeti

- VSS - građevinski inženjer - (dipl.ing.građ./mag.ing.aedif.)
- vozačka B kategorija
- napredan rad u CAD programima i BIM-u
- iskustvo u projektiranju prometnica (državne ceste, gradske prometnice)
- izrada idejnih, glavnih i izvedbenih projekata
- samostalna izrada projektne dokumentacije (polaganje osi, izrada uzdužnog presjeka, poprečnih presjeka i ostalih priloga te tekstualnih dijelova i troškovnika)
- provođenje upravnog postupka - ishođenje lokacijske i građevinske dozvole
- poznavanje tehničke regulative, zakona, Pravilnika i HRN
- poznavanje tehnika gradnje potrebnih za samostalnu izradu troškovničkih stavki

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- stalni radni odnos
- radno vrijeme ponedjeljak - petak od 08:00 - 16:00 h
- plaća neto 8.000-14.000 kn

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 8000 do 14000 kn

Ostale informacije

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.