Pošalji prijatelju

Skladištar / Komisionar (m/ž)

Sveta Nedelja, Velika Gorica, Zagreb

Rok prijave:

  • MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje
  • Adresa: Avenija Dubrovnik 16, 10 000 Zagreb
  • Web: http://www.manpower.hr

ManpowerGroup Hrvatska za Klijenta traži kandidate za poziciju skladištar / komisionar (m/ž)!

Mjesto rada:

  • Sveta Nedelja, Velika Gorica, Zagreb (Žitnjak, Jankomir)

OPIS POSLOVA:

  • Rad na prijemu, otpremi i skladištenju robe
  • Briga o skladištu
  • Prema potrebi drugi poslovi u okviru radnog mjesta

UVJETI:

  • Odgovoran pristup poslu
  • Visoka motivacija i želja za dokazivanjem
  • Prethodno iskustvo na istim poslovima je prednost
  • Spremnost na timski rad
  • Spremnost na rad u smjenama

NUDIMO:

  • Stimulirajuća primanja
  • Rad u tržišno pozicioniranoj tvrtki
  • Mogućnost napredovanja
  • Ugodna radna atmosfera

Ukoliko ste zainteresirani za navedeno radno mjesto, a zadovoljavate uvjete natječaja, molimo da se prijavite slanjem svog životopisa do 12.07.2022. putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.