Pošalji prijatelju

Monter namještaja (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

U salon namještaja Cadoro bavimo se opremanjem i dizajnom interijera više od 25 godina. Surađujemo s brojnim talijanskim tvornicama namještaja srednje do više klase.

Opis posla

Nudimo posao odgovornoj osobi koja će se pridružiti postojećem timu za dostavu i montažu namještaja. Posao uključuje:
- vožnju kombija B kategorije
- nošenje namještaja
- pomoć pri montaži namještaja i s vremenom samostalan rad
- brigu oko skladišta

Uvjeti

Za obavljanje poslova potrebna je dobra fizička sprema, nužna je vozačka dozvola B kategorije.

Iskustvo na istim ili sličnim poslovima je poželjno, ali nije uvjet.

Stručna sprema:

Kvalificirani (stolar), Srednja stručna sprema (stolar)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Mogućnost stalnog zaposlenja.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.