Pošalji prijatelju

Zamjenik voditelja odjela gotovinskih operacija (m/ž)

Dubrovnik

Rok prijave:

FINA gotovinski servisi d.o.o. najveća je tvrtka u Republici Hrvatskoj specijalizirana za poslovanje s gotovim novcem i ostalim vrijednostima. Pružamo usluge Gotovinskih centara u ime i za račun HNB-a. Zaprimamo, obrađujemo, pohranjujemo i izdajemo gotov novac poslovnih banaka i komercijalne usluge obrade dnevnih utržaka za poslovne subjekte diljem cijele Republike Hrvatske. Regionalni lider u uslugama prijevoza obrade novca.

Želite biti dio našeg tima?

Za pojačanje tražimo:

Opis poslova:

  • organizira i koordinira poslovnim procesima iz djelokruga odjela uz voditelja odjela
  • nadzire primjenu uputa, procedura i izvršenje dnevno-operativnih poslova iz djelokruga odjela
  • implementacija novih servisa i usluga
  • edukacija radnika u odjel

Uvjeti:

  • iskustvo na istim poslovima
  • komunikacijske i organizacijske vještine
  • poznavanje radnih procesa iz djelokruga rada
  • poznavanje procesa rada, zakona, propisa i internih akata iz domene obrade gotovog novca
  • iskustvo u upravljanju ljudskim resursima
  • napredno poznavanje rada na osobnom računalu
  • SSS/VŠS/VSS

Mjesto rada:

  • Dubrovnik

Što nudimo:

  • izazovan, zahtjevan i odgovoran posao
  • dinamično i poticajno radno okruženje
  • stručno usavršavanje tijekom rada

Pridružite se našem timu!

Vaše ponude sa životopisom očekujemo putem linka za prijavu do 05.07.2022.

Za dolazak na intervju/razgovor za radno mjesto poslodavac će tražiti i smije tražiti COVID potvrdu ili drugi dokaz o cijepljenju ili preboljenju bolesti.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.