Pošalji prijatelju

Sales manager (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Blitz d.o.o.
  • Adresa: Kamenarka 1, 10010 Zagreb

Blitz film i video distribucija vodeći je distributer filmova u Hrvatskoj i regiji, što uključuje distribuciju filmskih i ostalih sadržaja putem klasičnih vidova distribucije – kina, videa, televizije, kao i putem novih tehnologija poput videa na zahtjev, IPTV-a, Interneta i slično. Tvrtka je na tržištu prisutna od 1992. godine, a do danas je proširila svoje djelovanje na gotovo sve zemlje u regiji putem vlastitih tvrtki: Blitz Slovenija, Blitz Bosna i Hercegovina te Blitz Srbija.

Blitz je ekskluzivni zastupnik najvećih filmskih studija za kino distribuciju (Warner Bros. Pictures International, Paramount Pictures International i The Walt DisneyCompany) te uspješno surađuje sa preko 200 nezavisnih filmskih kompanija i distributera (LionsGate Films, Europa Corp, Pathe Intl., Studio Canal, STX Ent., FilmNation, Gaumont, Amblin Ent. i mnogi drugi).

Naše najveće prednosti su dugogodišnje iskustvo, poticanje inovacija, ulaganje u osobni razvoj djelatnika, entuzijazam i jasna razvojna strategija.

Opis posla

- poslovi ugovaranja prodaje i distribucije filmova, sve servisne transakcije vezano uz isto
- pismena i usmena komunikacija s klijentima i partnerima tvrtke
- izrada standardiziranih izvještaja na dnevnoj, tjednoj i mjesečnoj osnovi
- analiza, interpretacija i prezentacija podataka o kino gledanosti
- administrativni poslovi, obrada podataka, arhiviranje poslovne dokumentacije
- samostalno donošenje zaključaka i prijedloga u svrhu unapređenja poslovanja
- stvaranje novih prodajnih prilika
- odgovornost za ostvarenje postavljenih individualnih i timskih ciljeva

Uvjeti

- poznavanje administrativnih poslova
- odlične prodajne, komunikacijske i prezentacijske vještine
- sposobnost planiranja i organiziranja
- sklonost ka filmu
- snalažljivost i samostalnost u radu
- izvrsno poznavanje MS Office paketa (poseban naglasak na Excel, Outlook, PPT)
- izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Očekujemo komunikativnu i samoinicijativnu osobu, dobrih pregovaračkih i prezentacijskih vještina koja bi se s punom odgovornošću i entuzijazmom pridružila našem timu.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno)

Vještine:

Excel, Power Point, Outlook, MS Office

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.