Pošalji prijatelju

Viličarist (m/ž)

Kukuljanovo

Rok prijave:

Manšped je među vodećim pružateljima logističkih usluga u jugoistočnoj Europi.

S konstantnim ulaganjima u logističke kapacitete, Manšped se pozicionirao među vodeće logističare s vlastitim kapacitetima u vidu vlastitog voznog parka za domaći i međunarodni cestovni prijevoz, carinskog skladišta, skladišno-distribucijske mreže, kontejnerskog terminala, pomorske agencije i otpremničkog ureda za carinsko zastupanje.

Uz neprekidan investicijski ciklus, posebnu pozornost pridajemo edukaciji i profesionalnom razvoju naših djelatnika.

Kao rezultat uspješnog poslovanja i konstantnog rasta našeg udjela na regionalnom tržištu logističkih usluga, pozivamo Vas da se priključite našem timu.

Opis posla

- utovar i istovar robe na skladištu pod nadzorom i uputama nadležnog rukovoditelja, u ručnom radu kao i uz pomoć tehničkih sredstava
- premještanje paletizirane robe uz pomoć ručnog viličara na skladištu, u kontejneru i kamionu
- mjerenje, sortiranje, markiranje, bojanje, podlaganje, preslagivanje, vezivanje čeličnom ili plastičnom trakom, omatanje plastičnom folijom te drugi oblici oplemenjivanja robe
- pokrivanje tereta na otvorenim skladištima i zaštita od atmosferskih utjecaja
- čišćenje i pranje radnog mjesta prije i poslije manipulacije teretom
- vizualno kontroliranje alata rada i odgovornost za isti
- drugi poslovi u okviru djelokruga rada prema nalogu neposrednog rukovoditelja

Uvjeti

- KV/SSS
- kandidati moraju imati položen ispit za upravljanje viličarom
- radno iskustvo na navedenim poslovima (prednost, nije uvjet)
- visoka razina odgovornosti
- pouzdanost u radu, fleksibilnost
- komunikativnost, kooperativnost i sklonost timskom radu
- vozački ispit: B kategorija (prednost, nije uvjet)

Stručna sprema:

Kvalificirani, Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.