Pošalji prijatelju

Administrator / Regruter (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Pro-Monting d.o.o. za montažu, trgovinu i usluge
  • Adresa: Kovinska ul. 4a, 10000 Zagreb

Tvrtka Pro-Monting d.o.o. sjedištem u Zagrebu i dugogodišnjom tradicijom danas predstavlja modernu građevinsku kompaniju čiju su izvrsnost prepoznala mnoga renomirana poduzeća. Tvrtka je članica grupacije sa središnjicom poslovanja u sklopu PRO Monting GmbH. S velikim brojem projekata u inozemstvu, tvrtka se ističe uspješnim poslovanjem i rastom čime je zaslužila bonitetnu ocjenu AAA+ kao pouzdan poslovni partner za kvalitetnu suradnju. Pro-Monting će nastaviti djelovati kao atraktivno poduzeće za rad i s primarnim naglaskom na daljnji razvoj u svim segmentima poslovanja.

Opis posla

- objava natječaja, selekcija, razgovori sa kandidatima
- marketing socijalnih mreža
- kadrovski poslovi izrada prijavne/odjavne dokumentacije, te ostalih dokumenata potrebnih za rad djelatnika te ažuriranje tablica
- priprema dokumentacije za vanjsko računovodstvo, komunikacija s računovodstvom
- plaćanja putem internet bankarstva
- vođenje evidencija (radnog vremena, godišnjih odmora, bolovanja)
- ostali administrativni poslovi
- organizacija timova

Uvjeti

Tražimo kandidata/kandidatkinju sa:
- završenim VSS/VŠS/SSS
- iskustvo u regrutiranju, kadrovskim i administrativnim poslovima
- obavezno iskustvo u pripremi kadrovske dokumentacije
- odlične komunikacijske i organizacijske vještine
- aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- sklonosti timskom radu
- znanje njemačkog jezika prednost

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno), Njemački (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Što nudimo

- motivirajuću radnu sredinu
- stimulacije i bonusi
- mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja
- ugovor na određeno s mogućnošću zaposlenja na neodređeno

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.