Pošalji prijatelju

Materijalni knjigovođa (m/ž)

Novaki

Rok prijave:

Opis posla

- knjiženje i likvidacija ulaznih računa i povezivanje s primkama u robno-materijalnom knjigovodstvu
- knjiženje i likvidacija izlaznih računa i povezivanje s otpremnicama i prijevoznim dokumentima
- priprema za intrastat
- knjiženje izvoda banke
- praćenje i usklade saldakonti kupaca i dobavljača (domaćih i inozemnih)
- priprema prijedloga kompenzacije i ovjera od drugih predlagatelja
- knjiženje osnovnih sredstava i sitnog inventara
- priprema razne dokumentacije prema nalogu Uprave, šefa računovodstva i financijskog rukovoditelja (npr.za natječaje, za reviziju, za inventuru, za potrebe zaključenja financijske poslovne godine i sl.)

Uvjeti

- potrebna školska sprema SSS ekonomskog usmjerenja
- minimalno 3 godine radnog staža
- poznavanje engleskog jezika
- poznavanje rada u MS Office paketu
- visoki stupanj odgovornosti i ažurnosti u svakodnevnom obavljanju posla
- izražene komunikacijske vještine, otvorenost i pozitivan stav
- samostalnost u rješavanju zadataka, te orijentacija na usavršavanje znanja i vještina
- poželjno znanje u Apross programu, ali nije uvjet za zaposlenje

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- stalni radni odnos na neodređeno vrijeme
- redovita novčana primanja
- isplata prijevoza u cijelosti
- mogućnost dodatnog usavršavanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.