Stručni suradnik za tržišne i operativne rizike i kontrolu rizika (m/ž)

Varaždin

Rok prijave:

J&T banka d.d. članica je J&T Finance Group, jedne od najjačih financijskih grupacija na području Srednje Europe s imovinom većom od 8 milijardi EUR-a. Cijenjeni je partner brojnih tvrtki ali i građana koji žele efikasno upravljati svojim financijskim poslovanjem. J&T Finance Group upravlja raznovrsnim portfeljem investicija, od visoko konzervativnih investicija u banke, do obveznica ili pak strukturiranih investicija u privatne investicijske fondove. J&T Finance Group vlasnik je J&T Banke u Češkoj i Slovačkoj, J&T Banke ZAO u Rusiji, kao i većinski vlasnik Postova banke u Slovačkoj.

Svojim kapitalom, znanjima i iskustvima svakodnevno sudjeluje u izgradnji i unaprjeđenju pouzdane i moderne hrvatske banke koja je svoju poziciju na tržištu odlučila graditi na konceptu butik investicijske banke, razlikujući se na ovaj način od drugih bankarskih institucija na tržištu. Istovremeno klijentima nudi specijalizirane i visoko kvalitetne bankarske usluge krojene upravo po njihovoj mjeri i zahtjevima, a što je upravo niša koju klijenti danas sve više prepoznaju i traže.

Iako je naša Banka u Hrvatskoj mala, stručnjaci koji u njoj rade visokog su stupnja znanja, što očekujemo i od kandidata koje tražimo. "Vidjeti širu sliku" kod nas je pravilo, a prilagodljivost i snalažljivost kvalitete su koje tražimo.

Opis posla

- prikupljanje i obrada podataka za potrebe praćenja i mjerenja tržišnih i operativnih rizika
- izrada izvještaja iz područja upravljanja tržišnim i operativnim rizicima i funkcije kontrole rizika
- analiza, identifikacija, praćenje i procjenjivanje rizika kojima je Banka izložena
- davanje prijedloga i preporuka za primjereno upravljanje tržišnim i operativnim rizicima
- prijedlozi uvođenja kvantitativnih i kvalitativnih modela za upravljanje tržišnim i operativnim rizicima
- sudjelovanje u izradi internih akata vezanih za operativne i tržišne rizike i kontrolu rizika

Uvjeti

- prvostupnik / magistar ekonomije – financije, revizija, računovodstvo ili srodno
- poželjno iskustvo, ali nije uvjet
- engleski jezik u govoru i pismu (izvještaji se izrađuju na engleskom jeziku)
- poznavanje MS Office paketa (naglasak na Excel)
- savjesnost, prilagodljivost, orijentiranost na razvoj i učenje, analitičko razmišljanje, sposobnost rješavanja problema

Sve kandidate koji su voljni učiti i stjecati iskustvo u dinamičnoj, kreativnoj i ugodnoj atmosferi, nose pozitivnu i dobru energiju, odlikuje ih proaktivnost i želja za napredovanjem, pozivamo da se jave putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist, MBA, Magisterij

Jezici:

Engleski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Bankarstvo iznosi 6.124,22 kuna.