Elektrotehničar / Elektrostrojar za instalaciju i održavanje diesel električnih agregata i postrojenja - DEA (m/ž)

Zagreb, Rijeka

Rok prijave:

  • MEP d.o.o. za energetski inženjering i trgovinu
  • Adresa: Kukuljanovo 344/B, 51227 Kukuljanovo
  • Web: http://www.mep.hr

Tvrtka MEP d.o.o. Kukuljanovo i Zagreb na poslovima energetske elektronike, sustava kritičnog napajanja i hlađenja posluje već više od 25 godina i s trenutnih 40-ak zaposlenika bilježi permanentni rast . Zastupnici smo nekoliko vodećih svjetskih proizvođača za Republiku Hrvatsku.

Naše glavne aktivnosti:
- prodaja, montaža, puštanje u rad i održavanje elektro energetske opreme: uređaja za besprekidno napajanje, istosmjernih sustava napajanja, diesel električnih agregata, razvodnih ormara i automatike
- projektiranje , montaža, puštanje u rad i održavanje opreme za računske centre
- mjerenja kvalitete električne energije u NN mrežama i termo-vizijska snimanja opreme
- prodaja, montaža, puštanje u rad i održavanje preciznih klima sustava za računske centre, kontejnere i ormare za industriju i telekomunikacije
- proizvodnja simulatora za obuku pomoraca

Područje primjene naših proizvoda i usluga su podatkovni centri, telekomunikacije, zgradarstvo, industrija, IT, pomorstvo, itd.

Opis posla

Zbog povećanog opsega poslovanja društvo MEP d.o.o. traži kandidata:
Elektroehničara ili strojara za tehničku podršku (m/ž) u odjelu napajanja, s radnim zadacima:
- ugradnja, održavanje, ispitivanje, podešavanje, testiranje i popravak elektroenergetske opreme za napajanje i diesel električnih agregata
- izrada izvještaja i servisnih naloga
- rad u servisu i na terenu (područje RH)

Uvjeti

Kandidat može imati neko od navedenih ili srodnih zvanja:
- elektrotehničar, elektroničar, autoelektričar, strojarski tehničar, mehaničar

Ostali uvjeti:
- napredno poznavanje elektrotehnike, mehanike radnih strojeva
- pedantnost i preciznost u radu
- spretnost u rukovanju alatom i instrumentima
- samostalnost u rješavanju problema, pouzdanost i komunikativnost
- motiviranost za rad
- urednost i praktičnost
- spremnost na učenje i timski rad

Stručna sprema:

Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- dinamična radna okolina u timu od 40-ak zaposlenika
- mogućnost napredovanja u znanju i radnoj poziciji
- stručna edukacija i usavršavanje
- naknada za prijevoz i prehranu
- poslovni mobitel i laptop
- radni odnos zasniva se na neodređeno uz uvjet probnog rada

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 7500 kn

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.