Pošalji prijatelju

Specijalist operativnih poslova (m/ž)

Makarska, Podgora

Rok prijave:

Opis posla

- pripremati i usklađivati dokumentaciju u segmentu hoteljerstva i popratnih sadržaja
- voditi cjelokupnu administraciju radnih naloga i obrazaca
- pružati administrativnu podršku voditeljima odjela
- koordinirati i optimizirati rad mod-a i njihovih zaduženja
- pratiti proces kreiranja i ulaska obvezujuće dokumentacije u segment health and safety-a od strane vanjskih partnera
- izrada izvještaja o poslovnim aktivnostima iz vlastitog segmenta obveza
- uska suradnja i koordinacija s operativnim direktorom

Uvjeti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook

Što nudimo

- vlastiti ured
- svu potrebnu opremu za rad
- fleksibilno radno vrijeme
- stimulacije na rad

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).