Pošalji prijatelju

Copywriter (m/ž)

Sveti Križ Začretje

Rok prijave:

zapošljavamo

Copywriter
(m/ž), Sveti Križ Začretje

opis posla

  • Copywriting i izrada tekstualnog sadržaja,
  • osmišljavanje naziva, headline-a, slogana, koncepata i cjelovitih kreativnih kampanja,
  • verbalizacija misli i ideja u svrhu marketinških procesa,
  • prepoznavanje vizualnih ili sadržajnih problema i predlaganje rješenja,
  • upravljanje imidžem društva u skladu sa strateškim ciljevima, prema internom i eksternom okruženju,
  • suradnja i operativna podrška u planiranju i koordinaciji marketinških i PR kampanja,
  • praćenje i analiza rezultata, mjerenje postignutih ciljeva te izrada izvješća;

uvjeti

  • stručna sprema: VŠS,VSS,
  • minimalno 3 godine radnog iskustva na poslovima kreativnih i marketinških procesa te dokazana radna postignuća,
  • visoka razina pismenosti na hrvatskom i engleskom jeziku,
  • aktivno korištenje MS Office paketa;

poželjne vještine

  • točnost i preciznost,
  • kreativnost na riječima, poznavanje tehnika i principa uspješnog oglašavanja,
  • ažurnost,
  • odgovornost,
  • fleksibilnost,
  • logično razmišljanje;

vaše nam je zadovoljstvo važno, zato vam nudimo:

  • plaćen ili organiziran prijevoz,
  • prigodne i godišnje nagrade,
  • vanjska školovanja i edukacije,
  • rad u mladom i dinamičnom timu.
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.