Pošalji prijatelju

Razvojni inženjer (m/ž)

Sveti Križ Začretje

Rok prijave:

zapošljavamo

Razvojni inženjer
(m/ž), Sveti Križ Začretje

opis posla

  • modeliranje i tehnološka razrada proizvoda,
  • predlaganje promjena prilagođenih serijskoj proizvodnji,
  • praćenje prvih serija proizvoda i aktivno sudjelovanje u izradi radnih uputa,
  • izrada modela novih i postojećih proizvoda prema zadanim tehničkim nacrtima,
  • unaprjeđenje (korištenjem novih materijala i tehnologija) postojećih naprava i proizvoda u svrhu povećanja produktivnosti i pojednostavljenja serijske proizvodnje,
  • izrada programa za obradu svih materijala (masiv, pločasti, metal...) na CNC strojevima, prilagodbe modela i nacrta za posebne elemente (proizvode) prema specifičnim zahtjevima,
  • izrada kalkulacija i sastavnica za nove proizvode i vanjsku uslugu,
  • aktivno sudjelovanje u unaprjeđenju proizvodnje i odabiru novih strojeva i tehnologija,
  • komunikacija s Odjelom art direkcije i dizajnerima u svrhu prilagođavanja proizvoda tehnološkim mogućnostima proizvodnje;

uvjeti

  • stručna sprema: VSS - obrazovanje tehničke struke (FSB, FER),
  • aktivno znanje CAD, CAM programa (Solidworks),
  • poželjno iskustvo rada na sličnim pozicijama,
  • poželjno iskustvo na programiranju CNC glodalica (3 i 5 osi) s CAD CAM sustavom SolidWorks/SolidCAM,
  • aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu,
  • aktivno korištenje MS Office paketa;

poželjne vještine

  • smisao za rješavanje tehničkih problema,
  • odlično snalaženje u prostoru,
  • odlično poznavanje tehničkog crtanja i matematike,
  • istaknute organizacijske vještine,
  • samoinicijativnost i proaktivnost,
  • razvijena snažnu radna etika i pozitivan stav prema poslu i timu s kojim će surađivati;

vaše nam je zadovoljstvo važno, zato vam nudimo:

  • plaćen prijevoz,
  • prigodne i godišnje nagrade,
  • vanjska školovanja i edukacije,
  • rad u mladom i dinamičnom timu.
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.