Pošalji prijatelju

Specijalist za projektnu nabavu (m/ž)

Sveti Križ Začretje

Rok prijave:

zapošljavamo

Specijalist za projektnu nabavu
(m/ž), Sveti Križ Začretje

opis posla

  • izrada godišnjeg plana nabave u suradnji sa proizvodnjom i razvojem,
  • realizacija plana nabave opreme poštujući kvalitetu i rokove isporuke pod najboljim mogućim ekonomskim uvjetima
  • odgovornost za nabavu ključnih/strateških vrsta uređaja/strojeva/opreme,
  • priprema projektne nabave u suradnji s odjelima tehničke pripreme te razvoja i istraživanja
  • provedba postupka istraživanja tržišta za predmete nabave definirane projektnom dokumentacijom
  • predstavljanje inovativnih rješenja dostupnih na tržištu unutarnjim korisnicima
  • praćenje stanja na tržištu materijala i opreme (cijene i noviteti),
  • priprema i provedba postupka nabave (tradicionalni, e nabava, postupci javne nabave za ne obveznike javne nabave)
  • priprema ugovora o nabavi i ugovaranje
  • upravljanje ugovorima u nabavi, praćenje provedbe i ocjenjivanje
  • praćenje i analiza cijena, rokova i kvalitete isporučene opreme i usluga
  • vrednovanje i analizira postojećih dobavljača te traženje alternativnih dobavljača
  • organizacija dopreme robe u skladu s definiranim rokovima
  • administrativno zaprimanje robe u ERP-u

uvjeti

  • VŠS/VSS tehničkog usmjerenja (strojarstvo/elektrotehnika)
  • Dvije godine iskustva na srodnim poslovima
  • Dobro poznavanje nabavnih procesa
  • Poznavanje osnovnih strojarskih tehnologija i čitanje nacrta (AutoCAD, SolidWorks)
  • Poznavanje MS Office alata, s naglaskom na Excel
  • Poželjno poznavanje rada u ERP sustavu
  • Znanje tehničkog engleskog jezika u govoru i pismu (B1)
  • Vozačka dozvola B kategorije

poželjne vještine

  • točnost,
  • ažurnost,
  • analitičnost u radu,
  • fleksibilnost,
  • proaktivnost u rješavanju problema,
  • logično razmišljanje,

vaše nam je zadovoljstvo važno, zato vam nudimo:

  • plaćen prijevoz,
  • prigodne i godišnje nagrade,
  • vanjska školovanja i edukacije,
  • rad u mladom i dinamičnom timu.
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.