Pošalji prijatelju

Voditelj skladišta, logistike i voznog parka (m/ž)

Sveti Križ Začretje

Rok prijave:

zapošljavamo

Voditelj skladišta, logistike i voznog parka
(m/ž), Sveti Križ Začretje

opis posla

  • Odgovornosti za racionalno korištenje skladišnih objekata, održavanje skladišne i transportne opreme i alata u funkciji,
  • nadzor i koordinacija materijala na skladištu (vrijednost i količina), sudjelovanje u inventuri,
  • odgovornost za urednost i organizaciju skladišta sukladno uputama i pravilima struke za skladištenje,
  • osiguravanje funkcioniranja svih procesa u skladištu kako bi se osigurao nesmetani tijek aktivnosti bez čekanja, gubitka vremena, itd. (priprema za proizvodnju, priprema za utovare, itd).
  • nadzor nad svim utovarima/istovarima iz/u centralnog skladišta, organizacija distribucije robe,
  • dnevna izrada plana dostave robe po vozilima,
  • rad na unapređenju rada u skladištu, vođenje svih aktivnosti unapređenja (novih modula u ERP sustavu, automatizacija skladišta, itd.)
  • definiranje prioritetnih poslova,
  • kontrola izvršenja naloga,
  • usklađivanje radnih zadataka ponajviše unutar ali i između pogona,
  • upravljanje ljudskim resursima pogona,
  • praćenje produktivnosti radnika,
  • priprema i slanje dnevnog, tjednog i mjesečnog izvještaja,
  • dodjeljuje radnicima u odjelu ciljeve i zadatke, koordinira i usmjerava njihove aktivnosti,
  • sudjeluje u razvoju radnika i motivira ih u ostvarenju poslovnih ciljeva,
  • prati rezultate rada te vrednuje radni učinak radnika;

uvjeti

  • stručna sprema: VŠS, VSS
  • poželjno iskustvo rada na sličnim pozicijama,
  • izvrsno poznavanje različitih modela skladištenja i njihova primjena u skladu s potrebama,
  • razumijevanje poslovnih procesa, procedura i industrijskih trendova te povećanje efikasnosti poslovnih procesa i unaprjeđenju logistike,
  • aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu,
  • aktivno korištenje MS Office paketa;

poželjne vještine

  • razvijene komunikacijske vještine,
  • snalažljivost, brzo promišljanje,
  • sposobnost vođenja, staloženost, autoritativnost,
  • sposobnost donošenja odluka,
  • istaknute organizacijske vještine,
  • samoinicijativnost i proaktivnost,
  • razvijena snažnu radna etika i pozitivan stav prema poslu i timu s kojim će surađivati;

vaše nam je zadovoljstvo važno, zato vam nudimo:

  • plaćen prijevoz,
  • prigodne i godišnje nagrade,
  • vanjska školovanja i edukacije,
  • rad u mladom i dinamičnom timu.
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.