Prodajni inženjer za niskonaponsku sklopnu opremu - pripravnik (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju
  • Adresa: Ulica Kneza Branimira 22, 10000 Zagreb
  • Web: https://www.profesio.hr

Za našeg klijenta, jednu od vodećih tvrtki u Hrvatskoj u polju distribucije elektroopreme s tradicijom dugom 25 godina, tražimo djelatnika na poziciji:

Mjesto rada: Zagreb

OPIS POSLA:

  • pronalaženje kupaca, razvoj i održavanje veleprodajne mreže
  • nuđenje i prodaja optimalnih tehničkih rješenja
  • istraživanje, analiza i obrada tržišta
  • planiranje prodaje i izvještavanje o realizaciji
  • prodajno-tehnička podrška partnerima
  • sudjelovanja u programima edukacije partnera

UVJETI:

  • inženjer/diplomirani inženjer elektrotehnike
  • vozačka dozvola B kategorije
  • aktivno služenje engleskim jezikom u govoru i pismu
  • dobro poznavanje rada na računalu (MS Office)
  • sklonost timskom radu
  • izražene komunikacijske, pregovaračke i prezentacijske vještine
  • stjecanje i održavanje dobrih kontakata s kupcima
  • orijentiranost na rezultate
  • samostalnost i proaktivnost u radu
  • sposobnost brzog učenja i spremnost na kontinuirani osobni razvoj

NUDIMO:

  • ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rad
  • temeljitu i sveobuhvatnu edukaciju
  • rad u dinamičnom, pozitivnom i uspješnom okruženju

Prijavu poslati najkasnije do 09.08.2022. putem linka za prijavu ili za više informacija zvati na 091 611 8006.

Prijavom na ovaj oglas dajete suglasnost da se Vaši osobni podaci, kao i svi podaci koje će Profesio d.o.o. tijekom selekcijskog postupka prikupiti, mogu obrađivati u svrhu ovog kao i budućih procesa zapošljavanja u skladu s potrebama Profesio d.o.o.

Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA 102-02/18-03/48, URBROJ 524-04-01-01/3-19-3

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.